Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 300.000

Vrijstaand huis te koop

Krioneri, Center
Gebied
223 m²
Kamers
4
Badkamers
3
Details
€ 155.000

Plot te koop

Gerakas, Center
Gebied
705 m²
Prijs per m²
220 €/m²
Details
€ 144.000

Kantoor te koop

Vardaris - Lahanokipi, Vardaris - Dikastiria
Gebied
127 m²
Kamers
1
Prijs per m²
1.134 €/m²
Details
€ 95.000

Appartement te koop

Petroupoli, Center
Gebied
68 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 33.000

Studio te koop

Kipseli, Evelpidon - Dikastiria
Gebied
20 m²
Kamers
1
Details
€ 395.000

Complex te koop

Arkadi, Stavromenos
Gebied
443 m²
Kamers
12
Badkamers
12
Details
€ 788.000

Gebouw te koop

Pallini, Panorama
Gebied
596 m²
Kamers
11
Badkamers
7
Details
€ 29.000

Vrijstaand huis te koop

Artemisio, Gyri
Gebied
37 m²
Details
€ 90.000

Maisonnette te koop

Movri, Paralia Kalamakiou
Gebied
75 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 84.000

Appartement te koop

Polikastro, Center
Gebied
87 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 85.000

Appartement te koop

Giannitsa, Tsali
Gebied
90 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 142.000

Plot te koop

Gerakas, Center
Gebied
600 m²
Prijs per m²
237 €/m²
Details
€ 100.000

Plot te koop

Rio, Agios Vasileios
Gebied
627 m²
Prijs per m²
159 €/m²
Details
€ 10.000

Magazijn te koop

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Gebied
8 m²
Prijs per m²
1.250 €/m²
Details
€ 110.000

Appartement te koop

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Gebied
64 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 570.000

Appartement te koop

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Gebied
127 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 51.000

Appartement te koop

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Gebied
50 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 52.000

Vrijstaand huis te koop

Kampos, Makrichori
Gebied
194 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 115.000

Appartement te koop

Samos, Neo Karlovasi
Gebied
151 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 65.000

Appartement te koop

Attiki, Plateia Attikis
Gebied
61 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 28.000

Pakket te koop

Paiania, Sparoza
Gebied
1.470 m²
Prijs per m²
19 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr