Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 123.000

Appartement te koop

Apostolos Pavlos, Makrochori
Gebied
90 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 120.000

Appartement te koop

Apostolos Pavlos, Makrochori
Gebied
90 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 60.000

Appartement te koop

Giannitsa, Agios Konstantinos
Gebied
59 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 89.000

Plot te koop

Tabouria - Agia Sofia, Agia Sofia - Maniatika
Gebied
120 m²
Prijs per m²
742 €/m²
Details
€ 185.000

Appartement te koop

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Gebied
95 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 47.000

Winkel te koop

Xanthi, Amiridio - Remvi
Gebied
74 m²
Prijs per m²
635 €/m²
Details
€ 150.000

Plot te koop

Kranidi, Petrothalassa
Gebied
9.991 m²
Prijs per m²
15 €/m²
Details
€ 205.000

Bedrijfsruimte te koop

Tenea, Chiliomodi
Gebied
2.305 m²
Prijs per m²
89 €/m²
Details
€ 242.000

Maisonnette te koop

Rhodes, Afantou
Gebied
163 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 49.000

Appartement te koop

Parnassos, Eptalofos
Gebied
33 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 129.000

Appartement te koop

Vironas, Neo Pagkrati
Gebied
69 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 560.000

Gebouw te koop

Kalamata, Bournias
Gebied
437 m²
Kamers
7
Badkamers
6
Details
€ 85.000

Maisonnette te koop

Assiros, Center
Gebied
171 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 85.000

Plot te koop

Pikermi, Dioni
Gebied
500 m²
Prijs per m²
170 €/m²
Details
€ 43.000

Appartement te koop

Agia Triada, Maniakoi
Gebied
99 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 24.000

Appartement te koop

Orestida, Argos Orestiko
Gebied
74 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 179.000

Appartement te koop

Acharnes, Neapoli
Gebied
116 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 1.290.000

Plot te koop

Menemeni, Vosporos
Gebied
2.293 m²
Prijs per m²
563 €/m²
Details
€ 43.000

Plot te koop

Korinthos, Batharistra
Gebied
474 m²
Prijs per m²
91 €/m²
Details
€ 62.000

Appartement te koop

Veroia, Promitheas
Gebied
78 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 515.000

Plot te koop

Kranidi, Portocheli
Gebied
11.523 m²
Prijs per m²
45 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr