Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 123.000

Byt na prodej

Apostolos Pavlos, Makrochori
Plocha
90 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 120.000

Byt na prodej

Apostolos Pavlos, Makrochori
Plocha
90 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 60.000

Byt na prodej

Giannitsa, Agios Konstantinos
Plocha
59 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 89.000

Spiknutí na prodej

Tabouria - Agia Sofia, Agia Sofia - Maniatika
Plocha
120 m²
Cena za m²
742 €/m²
Podrobnosti
€ 185.000

Byt na prodej

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Plocha
95 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 47.000

Obchod na prodej

Xanthi, Amiridio - Remvi
Plocha
74 m²
Cena za m²
635 €/m²
Podrobnosti
€ 150.000

Spiknutí na prodej

Kranidi, Petrothalassa
Plocha
9.991 m²
Cena za m²
15 €/m²
Podrobnosti
€ 205.000

Průmyslových prostor na prodej

Tenea, Chiliomodi
Plocha
2.305 m²
Cena za m²
89 €/m²
Podrobnosti
€ 242.000

Mezonet na prodej

Rhodes, Afantou
Plocha
163 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 49.000

Byt na prodej

Parnassos, Eptalofos
Plocha
33 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 129.000

Byt na prodej

Vironas, Neo Pagkrati
Plocha
69 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 560.000

Budova na prodej

Kalamata, Bournias
Plocha
437 m²
Pokoje
7
Koupelny
6
Podrobnosti
€ 85.000

Mezonet na prodej

Assiros, Center
Plocha
171 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 85.000

Spiknutí na prodej

Pikermi, Dioni
Plocha
500 m²
Cena za m²
170 €/m²
Podrobnosti
€ 43.000

Byt na prodej

Agia Triada, Maniakoi
Plocha
99 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 24.000

Byt na prodej

Orestida, Argos Orestiko
Plocha
74 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 179.000

Byt na prodej

Acharnes, Neapoli
Plocha
116 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 1.290.000

Spiknutí na prodej

Menemeni, Vosporos
Plocha
2.293 m²
Cena za m²
563 €/m²
Podrobnosti
€ 43.000

Spiknutí na prodej

Korinthos, Batharistra
Plocha
474 m²
Cena za m²
91 €/m²
Podrobnosti
€ 62.000

Byt na prodej

Veroia, Promitheas
Plocha
78 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 515.000

Spiknutí na prodej

Kranidi, Portocheli
Plocha
11.523 m²
Cena za m²
45 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr