Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 300.000

Rodinný dům na prodej

Krioneri, Center
Plocha
223 m²
Pokoje
4
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 155.000

Spiknutí na prodej

Gerakas, Center
Plocha
705 m²
Cena za m²
220 €/m²
Podrobnosti
€ 144.000

Kancelář na prodej

Vardaris - Lahanokipi, Vardaris - Dikastiria
Plocha
127 m²
Pokoje
1
Cena za m²
1.134 €/m²
Podrobnosti
€ 95.000

Byt na prodej

Petroupoli, Center
Plocha
68 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 33.000

Studio na prodej

Kipseli, Evelpidon - Dikastiria
Plocha
20 m²
Pokoje
1
Podrobnosti
€ 395.000

Komplex na prodej

Arkadi, Stavromenos
Plocha
443 m²
Pokoje
12
Koupelny
12
Podrobnosti
€ 788.000

Budova na prodej

Pallini, Panorama
Plocha
596 m²
Pokoje
11
Koupelny
7
Podrobnosti
€ 29.000

Rodinný dům na prodej

Artemisio, Gyri
Plocha
37 m²
Podrobnosti
€ 90.000

Mezonet na prodej

Movri, Paralia Kalamakiou
Plocha
75 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 84.000

Byt na prodej

Polikastro, Center
Plocha
87 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 85.000

Byt na prodej

Giannitsa, Tsali
Plocha
90 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 142.000

Spiknutí na prodej

Gerakas, Center
Plocha
600 m²
Cena za m²
237 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Spiknutí na prodej

Rio, Agios Vasileios
Plocha
627 m²
Cena za m²
159 €/m²
Podrobnosti
€ 10.000

Sklad na prodej

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Plocha
8 m²
Cena za m²
1.250 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Byt na prodej

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Plocha
64 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 570.000

Byt na prodej

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Plocha
127 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 51.000

Byt na prodej

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Plocha
50 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 52.000

Rodinný dům na prodej

Kampos, Makrichori
Plocha
194 m²
Pokoje
2
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 115.000

Byt na prodej

Samos, Neo Karlovasi
Plocha
151 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 65.000

Byt na prodej

Attiki, Plateia Attikis
Plocha
61 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 28.000

Balíček na prodej

Paiania, Sparoza
Plocha
1.470 m²
Cena za m²
19 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr