Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 300.000

Hiša prodaja

Krioneri, Center
Površina
223 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 155.000

Parcela prodaja

Gerakas, Center
Površina
705 m²
Cena za m²
220 €/m²
Podrobnosti
€ 144.000

Pisarna prodaja

Vardaris - Lahanokipi, Vardaris - Dikastiria
Površina
127 m²
Sobe
1
Cena za m²
1.134 €/m²
Podrobnosti
€ 95.000

Stanovanje prodaja

Petroupoli, Center
Površina
68 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 33.000

Garsonjera prodaja

Kipseli, Evelpidon - Dikastiria
Površina
20 m²
Sobe
1
Podrobnosti
€ 395.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Arkadi, Stavromenos
Površina
443 m²
Sobe
12
Kopalnice
12
Podrobnosti
€ 788.000

Stavba prodaja

Pallini, Panorama
Površina
596 m²
Sobe
11
Kopalnice
7
Podrobnosti
€ 29.000

Hiša prodaja

Artemisio, Gyri
Površina
37 m²
Podrobnosti
€ 90.000

Dupleks prodaja

Movri, Paralia Kalamakiou
Površina
75 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 84.000

Stanovanje prodaja

Polikastro, Center
Površina
87 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 85.000

Stanovanje prodaja

Giannitsa, Tsali
Površina
90 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 142.000

Parcela prodaja

Gerakas, Center
Površina
600 m²
Cena za m²
237 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Parcela prodaja

Rio, Agios Vasileios
Površina
627 m²
Cena za m²
159 €/m²
Podrobnosti
€ 10.000

Skladišče prodaja

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Površina
8 m²
Cena za m²
1.250 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Stanovanje prodaja

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Površina
64 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 570.000

Stanovanje prodaja

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Površina
127 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 51.000

Stanovanje prodaja

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Površina
50 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 52.000

Hiša prodaja

Kampos, Makrichori
Površina
194 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 115.000

Stanovanje prodaja

Samos, Neo Karlovasi
Površina
151 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 65.000

Stanovanje prodaja

Attiki, Plateia Attikis
Površina
61 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 28.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Paiania, Sparoza
Površina
1.470 m²
Cena za m²
19 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr