Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 300.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Krioneri, Center
Powierzchnia
223 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 155.000

Fabuła na sprzedaż

Gerakas, Center
Powierzchnia
705 m.kw.
Cena za mkw
220 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 144.000

Biuro na sprzedaż

Vardaris - Lahanokipi, Vardaris - Dikastiria
Powierzchnia
127 m.kw.
Pokoje
1
Cena za mkw
1.134 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 95.000

Apartament na sprzedaż

Petroupoli, Center
Powierzchnia
68 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 33.000

Studio na sprzedaż

Kipseli, Evelpidon - Dikastiria
Powierzchnia
20 m.kw.
Pokoje
1
Bliższe dane
€ 395.000

Kompleks na sprzedaż

Arkadi, Stavromenos
Powierzchnia
443 m.kw.
Pokoje
12
Łazienki
12
Bliższe dane
€ 788.000

Budynek na sprzedaż

Pallini, Panorama
Powierzchnia
596 m.kw.
Pokoje
11
Łazienki
7
Bliższe dane
€ 29.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Artemisio, Gyri
Powierzchnia
37 m.kw.
Bliższe dane
€ 90.000

Domek na sprzedaż

Movri, Paralia Kalamakiou
Powierzchnia
75 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 84.000

Apartament na sprzedaż

Polikastro, Center
Powierzchnia
87 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 85.000

Apartament na sprzedaż

Giannitsa, Tsali
Powierzchnia
90 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 142.000

Fabuła na sprzedaż

Gerakas, Center
Powierzchnia
600 m.kw.
Cena za mkw
237 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 100.000

Fabuła na sprzedaż

Rio, Agios Vasileios
Powierzchnia
627 m.kw.
Cena za mkw
159 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 10.000

Hala magazynowa na sprzedaż

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Powierzchnia
8 m.kw.
Cena za mkw
1.250 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 110.000

Apartament na sprzedaż

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Powierzchnia
64 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 570.000

Apartament na sprzedaż

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Powierzchnia
127 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 51.000

Apartament na sprzedaż

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Powierzchnia
50 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 52.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Kampos, Makrichori
Powierzchnia
194 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 115.000

Apartament na sprzedaż

Samos, Neo Karlovasi
Powierzchnia
151 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 65.000

Apartament na sprzedaż

Attiki, Plateia Attikis
Powierzchnia
61 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 28.000

Paczka na sprzedaż

Paiania, Sparoza
Powierzchnia
1.470 m.kw.
Cena za mkw
19 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr