Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 300.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Κρυονέρι, Κέντρο
Εμβαδόν
223 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 155.000

Οικόπεδο προς πώληση

Γέρακας, Κέντρο
Εμβαδόν
705 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
220 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 144.000

Γραφείο προς πώληση

Βαρδάρης - Λαχανόκηποι, Βαρδάρης - Δικαστήρια
Εμβαδόν
127 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
1.134 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 95.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Πετρούπολη, Κέντρο
Εμβαδόν
68 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 33.000

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση

Κυψέλη, Ευελπίδων - Δικαστήρια
Εμβαδόν
20 τ.μ.
Δωμάτια
1
Λεπτομέρειες
€ 395.000

Συγκρότημα προς πώληση

Αρκάδι, Σταυρωμένος
Εμβαδόν
443 τ.μ.
Δωμάτια
12
Μπάνια
12
Λεπτομέρειες
€ 788.000

Κτίριο προς πώληση

Παλλήνη, Πανόραμα
Εμβαδόν
596 τ.μ.
Δωμάτια
11
Μπάνια
7
Λεπτομέρειες
€ 29.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Αρτεμίσιο, Γύρι
Εμβαδόν
37 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 90.000

Μεζονέτα προς πώληση

Μόβρη, Παραλία Καλαμακίου
Εμβαδόν
75 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 84.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Πολύκαστρο, Κέντρο
Εμβαδόν
87 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 85.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Γιαννιτσά, Τσαλί
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 142.000

Οικόπεδο προς πώληση

Γέρακας, Κέντρο
Εμβαδόν
600 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
237 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Οικόπεδο προς πώληση

Ρίο, Άγιος Βασίλειος
Εμβαδόν
627 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
159 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 10.000

Αποθήκη προς πώληση

Ελευθέριο-Κορδελιό, Νέο Κορδελιό
Εμβαδόν
8 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.250 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ελευθέριο-Κορδελιό, Νέο Κορδελιό
Εμβαδόν
64 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 570.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Πανόρμου
Εμβαδόν
127 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 51.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λέσβος - Καλλονή, Καλλονή
Εμβαδόν
50 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 52.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Κάμπος, Μακρυχώρι
Εμβαδόν
194 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 115.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Σάμος, Νέο Καρλόβασι
Εμβαδόν
151 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 65.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αττική, Πλατεία Αττικής
Εμβαδόν
61 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 28.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Παιανία, Σπαρόζα
Εμβαδόν
1.470 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
19 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00