Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 93.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Μαρκόπουλο, Κέντρο
Εμβαδόν
80 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 117.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λέσβος - Λουτρόπολη Θερμής, Μιστεγνά
Εμβαδόν
120 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σαντορίνη, Μονόλιθος
Εμβαδόν
1.082 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
92 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.020.000

Κτίριο προς πώληση

Σεπόλια - Σκουζέ, Σεπόλια
Εμβαδόν
782 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 362.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Αλεξανδρούπολη, Δίκελλα
Εμβαδόν
346 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 400.000

Οικόπεδο προς πώληση

Φοινίκας, Πλακιάς
Εμβαδόν
2.312 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
173 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 93.500

Κατάστημα προς πώληση

Πάτρα, Βουδ
Εμβαδόν
178 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
525 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 625.900

Κτίριο προς πώληση

Γλυκά Νερά, Φούρεσι
Εμβαδόν
459 τ.μ.
Δωμάτια
7
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 470.000

Μεζονέτα προς πώληση

Κηφισιά, Προφήτης Ηλίας
Εμβαδόν
223 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 57.600

Οικόπεδο προς πώληση

Άσσος-Λεχαίο, Άγιος Γεράσιμος
Εμβαδόν
821 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
70 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.470.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μοσχάτο, Κέντρο
Εμβαδόν
1.312 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.120 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 14.000

Πάρκινγκ προς πώληση

Ξάνθη, Κέντρο
Εμβαδόν
12 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.167 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 14.000

Πάρκινγκ προς πώληση

Ξάνθη, Κέντρο
Εμβαδόν
12 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.167 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 272.000

Οικόπεδο προς πώληση

Διόνυσος, Κέντρο
Εμβαδόν
828 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
329 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 51.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σκόπελος, Λουτράκι
Εμβαδόν
887 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
57 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.500.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Αθήνα - Βόρεια Προάστια, Εκάλη
Εμβαδόν
329 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 96.000

Συγκρότημα προς πώληση

Αγία Τριάδα, Νέα Λεύκη
Εμβαδόν
117 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 48.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αλεξάνδρεια, Κέντρο
Εμβαδόν
94 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 44.800

Κτίριο προς πώληση

Τέμενος, Προφήτης Ηλίας
Εμβαδόν
266 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Κατάστημα προς πώληση

Αγρίνιο, Τραίνου - Καρυές
Εμβαδόν
75 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
1.067 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.200 /μήνα

Αγροτεμάχιο για ενοικίαση

Παιανία, Σπαρόζα
Εμβαδόν
5.179 τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr