Svi naši oglasi

Svi naši oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 93.000

Stan na prodaju

Markopoulo, Center
Površina
80 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 117.000

Stan na prodaju

Lesvos - Loutropoli Thermis, Mistegna
Površina
120 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 100.000

Zemljište na prodaju

Santorini, Monolithos
Površina
1.082 m²
Cijena po m²
92 €/m²
Detalji
€ 1.020.000

Zgrada na prodaju

Sepolia - Skouze, Sepolia
Površina
782 m²
Detalji
€ 362.000

Kuća na prodaju

Alexandroupoli, Dikella
Površina
346 m²
Broj soba
5
Kupatila
2
Detalji
€ 400.000

Zemljište na prodaju

Foinikas, Plakias
Površina
2.312 m²
Cijena po m²
173 €/m²
Detalji
€ 93.500

Lokal na prodaju

Patra, Voud
Površina
178 m²
Cijena po m²
525 €/m²
Detalji
€ 625.900

Zgrada na prodaju

Glika Nera, Fouresi
Površina
459 m²
Broj soba
7
Kupatila
4
Detalji
€ 470.000

Dupleks na prodaju

Kifisia, Profitis Ilias
Površina
223 m²
Broj soba
4
Kupatila
1
Detalji
€ 57.600

Zemljište na prodaju

Assos-Lechaio, Agios Gerasimos
Površina
821 m²
Cijena po m²
70 €/m²
Detalji
€ 1.470.000

Zemljište na prodaju

Moschato, Center
Površina
1.312 m²
Cijena po m²
1.120 €/m²
Detalji
€ 14.000

Parking na prodaju

Xanthi, Center
Površina
12 m²
Cijena po m²
1.167 €/m²
Detalji
€ 14.000

Parking na prodaju

Xanthi, Center
Površina
12 m²
Cijena po m²
1.167 €/m²
Detalji
€ 272.000

Zemljište na prodaju

Dionisos, Center
Površina
828 m²
Cijena po m²
329 €/m²
Detalji
€ 51.000

Zemljište na prodaju

Skopelos, Loutraki
Površina
887 m²
Cijena po m²
57 €/m²
Detalji
€ 1.500.000

Kuća na prodaju

Athens - North, Ekali
Površina
329 m²
Broj soba
5
Kupatila
2
Detalji
€ 96.000

Stambeno naselje na prodaju

Agia Triada, Nea Lefki
Površina
117 m²
Broj soba
4
Kupatila
2
Detalji
€ 48.000

Stan na prodaju

Alexandreia, Center
Površina
94 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 44.800

Zgrada na prodaju

Temenos, Profitis Ilias
Površina
266 m²
Detalji
€ 80.000

Lokal na prodaju

Agrinio, Trenou - Karies
Površina
75 m²
Sobe
2
Cijena po m²
1.067 €/m²
Detalji
€ 1.200 / mjesečno

Parcela/Njiva za izdavanje

Paiania, Sparoza
Površina
5.179 m²
Detalji
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
  • ›|
Dobrodošli na sajt naše agencije, nadamo se da ćemo Vam pomoći u pretrazi.

Navigacija

  • Naša kompanija
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +302112180172

      Radno vreme

      Ponedeljak 09:00 - 17:00
      Utorak 09:00 - 17:00
      Sreda 09:00 - 17:00
      Četvrtak 09:00 - 17:00
      Petak 09:00 - 17:00
      Subota Zatvoreno
      Nedelja Zatvoreno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr