Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 93.000

Byt na prodej

Markopoulo, Center
Plocha
80 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 117.000

Byt na prodej

Lesvos - Loutropoli Thermis, Mistegna
Plocha
120 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 100.000

Spiknutí na prodej

Santorini, Monolithos
Plocha
1.082 m²
Cena za m²
92 €/m²
Podrobnosti
€ 1.020.000

Budova na prodej

Sepolia - Skouze, Sepolia
Plocha
782 m²
Podrobnosti
€ 362.000

Rodinný dům na prodej

Alexandroupoli, Dikella
Plocha
346 m²
Pokoje
5
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 400.000

Spiknutí na prodej

Foinikas, Plakias
Plocha
2.312 m²
Cena za m²
173 €/m²
Podrobnosti
€ 93.500

Obchod na prodej

Patra, Voud
Plocha
178 m²
Cena za m²
525 €/m²
Podrobnosti
€ 625.900

Budova na prodej

Glika Nera, Fouresi
Plocha
459 m²
Pokoje
7
Koupelny
4
Podrobnosti
€ 470.000

Mezonet na prodej

Kifisia, Profitis Ilias
Plocha
223 m²
Pokoje
4
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 57.600

Spiknutí na prodej

Assos-Lechaio, Agios Gerasimos
Plocha
821 m²
Cena za m²
70 €/m²
Podrobnosti
€ 1.470.000

Spiknutí na prodej

Moschato, Center
Plocha
1.312 m²
Cena za m²
1.120 €/m²
Podrobnosti
€ 14.000

Parkoviště na prodej

Xanthi, Center
Plocha
12 m²
Cena za m²
1.167 €/m²
Podrobnosti
€ 14.000

Parkoviště na prodej

Xanthi, Center
Plocha
12 m²
Cena za m²
1.167 €/m²
Podrobnosti
€ 272.000

Spiknutí na prodej

Dionisos, Center
Plocha
828 m²
Cena za m²
329 €/m²
Podrobnosti
€ 51.000

Spiknutí na prodej

Skopelos, Loutraki
Plocha
887 m²
Cena za m²
57 €/m²
Podrobnosti
€ 1.500.000

Rodinný dům na prodej

Athens - North, Ekali
Plocha
329 m²
Pokoje
5
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 96.000

Komplex na prodej

Agia Triada, Nea Lefki
Plocha
117 m²
Pokoje
4
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 48.000

Byt na prodej

Alexandreia, Center
Plocha
94 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 44.800

Budova na prodej

Temenos, Profitis Ilias
Plocha
266 m²
Podrobnosti
€ 80.000

Obchod na prodej

Agrinio, Trenou - Karies
Plocha
75 m²
Pokoje
2
Cena za m²
1.067 €/m²
Podrobnosti
€ 1.200 / měsíc

Balíček na pronajem

Paiania, Sparoza
Plocha
5.179 m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr