Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 1.780.000

Spiknutí na prodej

Vari - Varkiza, Asirmatos Alianthou
Plocha
1.617 m²
Cena za m²
1.101 €/m²
Podrobnosti
€ 1.751.000

Obchod na prodej

Historic Center, Plaka
Plocha
215 m²
Cena za m²
8.144 €/m²
Podrobnosti
€ 125.000

Obchod na prodej

Patra, Agia Sofia
Plocha
224 m²
Pokoje
2
Cena za m²
558 €/m²
Podrobnosti
€ 107.000

Obchod na prodej

Neapoli, Troada
Plocha
99 m²
Pokoje
2
Cena za m²
1.081 €/m²
Podrobnosti
€ 80.800

Byt na prodej

Tamines, Akti Nireos
Plocha
120 m²
Pokoje
4
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 120.000

Spiknutí na prodej

Argolis, Ermioni
Plocha
4.003 m²
Cena za m²
30 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Byt na prodej

Eleftherio-Kordelio, Eleftheria
Plocha
93 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 276.000

Byt na prodej

Heraklion Cretes, Mastabas
Plocha
142 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 290.000

Rodinný dům na prodej

Sithonia, Vourvourou
Plocha
154 m²
Pokoje
5
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 215.000

Byt na prodej

Tinos, Chora
Plocha
79 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 2.880.000

Spiknutí na prodej

Vari - Varkiza, Asirmatos Alianthou
Plocha
2.622 m²
Cena za m²
1.098 €/m²
Podrobnosti
€ 550.000

Byt na prodej

Koukaki - Makrygianni, Koukaki - Pediki Chara
Plocha
179 m²
Pokoje
4
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 91.000

Spiknutí na prodej

Komotini, Ektenopol
Plocha
619 m²
Cena za m²
147 €/m²
Podrobnosti
€ 145.000

Byt na prodej

Aigaleo, Ntamarakia
Plocha
105 m²
Pokoje
2
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 107.000

Obchod na prodej

Komotini, Historical Center
Plocha
152 m²
Cena za m²
704 €/m²
Podrobnosti
€ 90.000

Byt na prodej

Pallini, Pefkochori
Plocha
39 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 400 / měsíc

Balíček na pronajem

Paiania, Paiania - Various
Plocha
1.211 m²
Podrobnosti
€ 30.000

Balíček na prodej

Koropi, Center
Plocha
1.595 m²
Cena za m²
19 €/m²
Podrobnosti
€ 272.000

Budova na prodej

Acharnes, Lathea
Plocha
344 m²
Podrobnosti
€ 90.000

Mezonet na prodej

Movri, Paralia Kalamakiou
Plocha
75 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 870.000

Obchodní budova prostory na prodej

Meliti, Agios Athanasios
Plocha
2.636 m²
Pokoje
6
Cena za m²
330 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr