Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 161.000

Byt na prodej

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Plocha
69 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 206.000

Spiknutí na prodej

Menemeni, Dendropotamos
Plocha
2.026 m²
Cena za m²
102 €/m²
Podrobnosti
€ 95.000

Byt na prodej

Edessa, Center
Plocha
102 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 80.000

Byt na prodej

Lesvos - Loutropoli Thermis, Mistegna
Plocha
120 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 851.000

Craft Area na prodej

Lagkadas, Kolchiko
Plocha
4.160 m²
Cena za m²
205 €/m²
Podrobnosti
€ 700.000

Spiknutí na prodej

Oraiokastro, Asprovrisi
Plocha
2.062 m²
Cena za m²
339 €/m²
Podrobnosti
€ 71.000

Byt na prodej

Attiki, Thimarakia
Plocha
89 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 80.000

Byt na prodej

Echedoros, Kalochori
Plocha
60 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 290.000

Rodinný dům na prodej

Migdonia, Liti
Plocha
525 m²
Pokoje
4
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 80.000

Byt na prodej

Echedoros, Kalochori
Plocha
60 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 80.000

Byt na prodej

Echedoros, Kalochori
Plocha
59 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 414.000

Obchod na prodej

Nea Erithraia, Center
Plocha
329 m²
Cena za m²
1.258 €/m²
Podrobnosti
€ 640.000

Spiknutí na prodej

Menemeni, Vosporos
Plocha
1.618 m²
Cena za m²
396 €/m²
Podrobnosti
€ 145.000

Rodinný dům na prodej

Nikiforos, Center
Plocha
314 m²
Pokoje
5
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 84.000

Mezonet na prodej

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Plocha
109 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 730.000

hala na prodej

Acharnes, Agia Paraskevi
Plocha
1.026 m²
Cena za m²
712 €/m²
Podrobnosti
€ 210.000

Byt na prodej

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Plocha
74 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 770.000

Budova na prodej

Gkazi - Metaxourgeio - Votanikos, Gkazi
Plocha
419 m²
Pokoje
6
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 215.000

Spiknutí na prodej

Lesvos - Mitilini, Kedro
Plocha
34.983 m²
Cena za m²
6 €/m²
Podrobnosti
€ 145.000

Byt na prodej

Katerini, Astika
Plocha
97 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 323.000

Budova na prodej

Gastouni, Center
Plocha
478 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr