Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 122.400

Spiknutí na prodej

Katerini, Epektasi Evaggelikon
Plocha
844 m²
Cena za m²
145 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Spiknutí na prodej

Glika Nera, Michouli
Plocha
255 m²
Cena za m²
471 €/m²
Podrobnosti
€ 188.000

Kancelář na prodej

Agios Stefanos, Nimfon
Plocha
195 m²
Pokoje
5
Cena za m²
964 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Rodinný dům na prodej

Ioannina, Exochi
Plocha
294 m²
Pokoje
4
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 150.000

Byt na prodej

Kallikrateia, Nea Kallikrateia
Plocha
79 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 60.000

Rodinný dům na prodej

Istiaia, Neochori
Plocha
88 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 140.000

Mezonet na prodej

Sithonia, Paradeisos
Plocha
98 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 95.000

Byt na prodej

Vocha, Vrachati
Plocha
70 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 38.000

Spiknutí na prodej

Kassandra, Kalandra
Plocha
482 m²
Cena za m²
79 €/m²
Podrobnosti
€ 58.000

Byt na prodej

Giannitsa, Agios Georgios
Plocha
101 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 180.000

Obchod na prodej

Patra, Mesa Agyia - Panachaiki
Plocha
280 m²
Cena za m²
643 €/m²
Podrobnosti
€ 65.000

Byt na prodej

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agios Nikolaos
Plocha
49 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 285.000

Mezonet na prodej

Anatoli, Center
Plocha
230 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 204.000

Spiknutí na prodej

Lesvos - Mitilini, Kedro
Plocha
56.050 m²
Cena za m²
4 €/m²
Podrobnosti
€ 90.000

Rodinný dům na prodej

Limnos - Myrina, Kaspakas
Plocha
125 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 450.000

Rodinný dům na prodej

Rio, Aktaio
Plocha
284 m²
Pokoje
4
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 3.000.000

Průmyslových prostor na prodej

Messatida, Agios Stefanos
Plocha
7.910 m²
Cena za m²
379 €/m²
Podrobnosti
€ 203.000

Obchod na prodej

Samos, Neo Karlovasi
Plocha
116 m²
Cena za m²
1.750 €/m²
Podrobnosti
€ 2.430.000

Mezonet na prodej

Alimos, Kefallinion
Plocha
243 m²
Pokoje
4
Koupelny
4
Podrobnosti
€ 50.000

Sklad na prodej

Kilkis, Center
Plocha
292 m²
Cena za m²
171 €/m²
Podrobnosti
€ 60.000

Obchod na prodej

Kilkis, Center
Plocha
124 m²
Cena za m²
484 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr