Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 122.400

Teren de vânzare

Katerini, Epektasi Evaggelikon
Zonă
844 mp
Preț pe mp
145 €/mp
Detalii
€ 120.000

Teren de vânzare

Glika Nera, Michouli
Zonă
255 mp
Preț pe mp
471 €/mp
Detalii
€ 188.000

Birou de vânzare

Agios Stefanos, Nimfon
Zonă
195 mp
Camere
5
Preț pe mp
964 €/mp
Detalii
€ 250.000

Casă individuală de vânzare

Ioannina, Exochi
Zonă
294 mp
Camere
4
Băi
3
Detalii
€ 150.000

Apartament de vânzare

Kallikrateia, Nea Kallikrateia
Zonă
79 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 60.000

Casă individuală de vânzare

Istiaia, Neochori
Zonă
88 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 140.000

Căsuță de vânzare

Sithonia, Paradeisos
Zonă
98 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 95.000

Apartament de vânzare

Vocha, Vrachati
Zonă
70 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 38.000

Teren de vânzare

Kassandra, Kalandra
Zonă
482 mp
Preț pe mp
79 €/mp
Detalii
€ 58.000

Apartament de vânzare

Giannitsa, Agios Georgios
Zonă
101 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 180.000

Magazin de vânzare

Patra, Mesa Agyia - Panachaiki
Zonă
280 mp
Preț pe mp
643 €/mp
Detalii
€ 65.000

Apartament de vânzare

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agios Nikolaos
Zonă
49 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 285.000

Căsuță de vânzare

Anatoli, Center
Zonă
230 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 204.000

Teren de vânzare

Lesvos - Mitilini, Kedro
Zonă
56.050 mp
Preț pe mp
4 €/mp
Detalii
€ 90.000

Casă individuală de vânzare

Limnos - Myrina, Kaspakas
Zonă
125 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 450.000

Casă individuală de vânzare

Rio, Aktaio
Zonă
284 mp
Camere
4
Băi
2
Detalii
€ 3.000.000

Spațiu industrial de vânzare

Messatida, Agios Stefanos
Zonă
7.910 mp
Preț pe mp
379 €/mp
Detalii
€ 203.000

Magazin de vânzare

Samos, Neo Karlovasi
Zonă
116 mp
Preț pe mp
1.750 €/mp
Detalii
€ 2.430.000

Căsuță de vânzare

Alimos, Kefallinion
Zonă
243 mp
Camere
4
Băi
4
Detalii
€ 50.000

Depozit de vânzare

Kilkis, Center
Zonă
292 mp
Preț pe mp
171 €/mp
Detalii
€ 60.000

Magazin de vânzare

Kilkis, Center
Zonă
124 mp
Preț pe mp
484 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr