Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 20.500

Teren de vânzare

Messapia, Politika
Zonă
300 mp
Preț pe mp
68 €/mp
Detalii
€ 20.500

Teren de vânzare

Messapia, Kamaritsa
Zonă
300 mp
Preț pe mp
68 €/mp
Detalii
€ 34.000

Teren de vânzare

Karditsa, Kaminades
Zonă
368 mp
Preț pe mp
92 €/mp
Detalii
€ 52.000

Apartament de vânzare

Parnassos, Eptalofos
Zonă
34 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 165.000

Apartament de vânzare

Center, Plateia Vathis
Zonă
109 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 190.000

Casă individuală de vânzare

Iera Poli Mesologgi, Agios Dimitrios
Zonă
261 mp
Camere
4
Băi
2
Detalii
€ 500.000

Teren de vânzare

Andros, Kato Agios Petros
Zonă
1.700 mp
Preț pe mp
294 €/mp
Detalii
€ 143.000

Căsuță de vânzare

Patra, Skagiopouleio
Zonă
143 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 740.000

Casă individuală de vânzare

Penteli, Center
Zonă
541 mp
Camere
4
Băi
3
Detalii
€ 194.000

Căsuță de vânzare

Geropotamos, Vlichada
Zonă
178 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 54.000

Birou de vânzare

Center - Port, Piraeus - Center
Zonă
40 mp
Camere
2
Preț pe mp
1.350 €/mp
Detalii
€ 42.000

Magazin de vânzare

Aigaleo, Sotiraki
Zonă
48 mp
Camere
1
Preț pe mp
875 €/mp
Detalii
€ 163.000

Căsuță de vânzare

Lagkadas, Lagina
Zonă
192 mp
Camere
4
Băi
2
Detalii
€ 55.000

Apartament de vânzare

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Plateia Amerikis
Zonă
52 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 167.000

Clădire de vânzare

Malesina, Theologos
Zonă
535 mp
Detalii
€ 550.000

Căsuță de vânzare

Ilioupoli, Ano Ilioupoli
Zonă
134 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 87.000

Garsonieră de vânzare

Sikies, Rodochori - Armenochori
Zonă
41 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 74.000

Clădire de vânzare

Kranidi, Saranta Spitia
Zonă
201 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 116.000

Clădire de vânzare

Anthemia, Episkopi
Zonă
225 mp
Camere
5
Băi
3
Detalii
€ 38.000

Colet de vânzare

Paiania, Sparoza
Zonă
1.982 mp
Preț pe mp
19 €/mp
Detalii
€ 227.800

Casă individuală de vânzare

Oreoi, Neos Pirgos
Zonă
275 mp
Camere
6
Băi
3
Detalii
  • |‹
  • «
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr