Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 20.000

Colet de vânzare

Paiania, Sparoza
Zonă
988 mp
Preț pe mp
20 €/mp
Detalii
€ 285.000

Casă individuală de vânzare

Andros, Kapparia - Morakaioi - Pera Chorio
Zonă
134 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 98.000

Teren de vânzare

Kavala, Aspri Ammos
Zonă
1.408 mp
Preț pe mp
70 €/mp
Detalii
€ 152.000

Spațiu industrial de vânzare

Atalanti, Kiparissi
Zonă
2.608 mp
Preț pe mp
58 €/mp
Detalii
€ 27.000

Depozit de vânzare

Veroia, Agios Antonios
Zonă
162 mp
Camere
3
Preț pe mp
167 €/mp
Detalii
€ 650.000

Casă individuală de vânzare

Sithonia, Parthenonas
Zonă
325 mp
Camere
3
Băi
3
Detalii
€ 17.000

Teren de vânzare

Pamisos, Magoula
Zonă
2.300 mp
Preț pe mp
7 €/mp
Detalii
€ 650 / lună

Garsonieră de închiriat

Kolonos - Kolokynthous, Stathmos Larisis
Zonă
37 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 73.000

Apartament de vânzare

Larisa, Neraida
Zonă
88 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 77.000

Apartament de vânzare

Elefsina, Center
Zonă
84 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 168.000

Magazin de vânzare

Xanthi, Lefkos Pirgos - Nees Ergatikes Katoikies
Zonă
440 mp
Preț pe mp
382 €/mp
Detalii
€ 70.000

Garsonieră de vânzare

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Zonă
30 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 55.000

Magazin de vânzare

Karistos, Alamaneika
Zonă
99 mp
Preț pe mp
556 €/mp
Detalii
€ 32.000

Magazin de vânzare

Orestiada, Center
Zonă
59 mp
Preț pe mp
542 €/mp
Detalii
€ 550.000

Complex de vânzare

Syros, Azolimnos
Zonă
601 mp
Detalii
€ 7.500

Teren de vânzare

Aiani, Kerasia
Zonă
2.353 mp
Preț pe mp
3 €/mp
Detalii
€ 88.000

Magazin de vânzare

Alexandroupoli, Palagia
Zonă
183 mp
Preț pe mp
481 €/mp
Detalii
€ 129.000

Casă individuală de vânzare

Loutraki-Perachora, Gefira Isthmou
Zonă
125 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 190.000

Căsuță de vânzare

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Zonă
139 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 124.000

Apartament de vânzare

Apostolos Pavlos, Makrochori
Zonă
90 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 50.000

Casă individuală de vânzare

Evrostini, Pirgos
Zonă
221 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
  • |‹
  • «
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr