Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 20.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Paiania, Sparoza
Površina
988 m²
Cena za m²
20 €/m²
Podrobnosti
€ 285.000

Hiša prodaja

Andros, Kapparia - Morakaioi - Pera Chorio
Površina
134 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 98.000

Parcela prodaja

Kavala, Aspri Ammos
Površina
1.408 m²
Cena za m²
70 €/m²
Podrobnosti
€ 152.000

Industrijska hala prodaja

Atalanti, Kiparissi
Površina
2.608 m²
Cena za m²
58 €/m²
Podrobnosti
€ 27.000

Skladišče prodaja

Veroia, Agios Antonios
Površina
162 m²
Sobe
3
Cena za m²
167 €/m²
Podrobnosti
€ 650.000

Hiša prodaja

Sithonia, Parthenonas
Površina
325 m²
Sobe
3
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 17.000

Parcela prodaja

Pamisos, Magoula
Površina
2.300 m²
Cena za m²
7 €/m²
Podrobnosti
€ 650 /mesec

Garsonjera oddaja

Kolonos - Kolokynthous, Stathmos Larisis
Površina
37 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 73.000

Stanovanje prodaja

Larisa, Neraida
Površina
88 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 77.000

Stanovanje prodaja

Elefsina, Center
Površina
84 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 168.000

Trgovina prodaja

Xanthi, Lefkos Pirgos - Nees Ergatikes Katoikies
Površina
440 m²
Cena za m²
382 €/m²
Podrobnosti
€ 70.000

Garsonjera prodaja

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Površina
30 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 55.000

Trgovina prodaja

Karistos, Alamaneika
Površina
99 m²
Cena za m²
556 €/m²
Podrobnosti
€ 32.000

Trgovina prodaja

Orestiada, Center
Površina
59 m²
Cena za m²
542 €/m²
Podrobnosti
€ 550.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Syros, Azolimnos
Površina
601 m²
Podrobnosti
€ 7.500

Parcela prodaja

Aiani, Kerasia
Površina
2.353 m²
Cena za m²
3 €/m²
Podrobnosti
€ 88.000

Trgovina prodaja

Alexandroupoli, Palagia
Površina
183 m²
Cena za m²
481 €/m²
Podrobnosti
€ 129.000

Hiša prodaja

Loutraki-Perachora, Gefira Isthmou
Površina
125 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 190.000

Dupleks prodaja

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Površina
139 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 124.000

Stanovanje prodaja

Apostolos Pavlos, Makrochori
Površina
90 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 50.000

Hiša prodaja

Evrostini, Pirgos
Površina
221 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr