Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 216.750

Hiša prodaja

Kefalonia, Paliki
Površina
217 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 49.000

Stanovanje prodaja

Parnassos, Eptalofos
Površina
33 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 38.000

Pisarna prodaja

Kavala, Agios Pavlos
Površina
41 m²
Cena za m²
927 €/m²
Podrobnosti
€ 66.000

Parcela prodaja

Lesvos - Mitilini, Pagani
Površina
12.441 m²
Cena za m²
5 €/m²
Podrobnosti
€ 94.000

Trgovina prodaja

Aigaleo, Kato Aigaleo - Estavromenou
Površina
92 m²
Cena za m²
1.022 €/m²
Podrobnosti
€ 270.000

Dupleks prodaja

Glika Nera, Fouresi
Površina
236 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 139.000

Stanovanje prodaja

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Površina
99 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 190.000

Stanovanje prodaja

Kolonos - Kolokynthous, akadimia Platonos
Površina
112 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 4.500

Parcela prodaja

Alistrati, Center
Površina
208 m²
Cena za m²
22 €/m²
Podrobnosti
€ 230.000

Trgovina prodaja

Samos, Neo Karlovasi
Površina
196 m²
Cena za m²
1.173 €/m²
Podrobnosti
€ 72.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Samos, Neo Karlovasi
Površina
68 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 208.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Samos, Neo Karlovasi
Površina
168 m²
Sobe
4
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 195.000

Hiša prodaja

Corfu, Korissioi
Površina
246 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 79.000

Stanovanje prodaja

Patisia, Gkrava
Površina
50 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 90.000

Stanovanje prodaja

Acharnes, Charavgi
Površina
110 m²
Sobe
2
Podrobnosti
€ 97.000

Trgovina prodaja

Thermaikos, Peraia
Površina
102 m²
Cena za m²
951 €/m²
Podrobnosti
€ 102.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Samos, Neo Karlovasi
Površina
84 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 198.000

Stavba prodaja

Galaxidi, Vounichora
Površina
502 m²
Podrobnosti
€ 117.600

Parcela prodaja

Karditsa, Agia Paraskevi
Površina
1.027 m²
Cena za m²
115 €/m²
Podrobnosti
€ 54.000

Stanovanje prodaja

Aisonia, Sesklo
Površina
148 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 360.000

Trgovina prodaja

Rethymno, Evligias - Kallithea
Površina
260 m²
Cena za m²
1.385 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr