Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 80.000

Garsonjera prodaja

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Površina
42 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 4.115.000

Parcela prodaja

Preveza, Industrial Area
Površina
182.904 m²
Cena za m²
22 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Stanovanje prodaja

Chersonisos, Center
Površina
108 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 120.000

Stanovanje prodaja

Epanomi, Center
Površina
90 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 750.000

Hotel prodaja

Amintaio, Agios Panteleimonas
Površina
1.960 m²
Cena za m²
383 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Stanovanje prodaja

Veroia, Kiriotissa
Površina
87 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 95.000

Dupleks prodaja

Movri, Paralia Kalamakiou
Površina
80 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 110.000

Stanovanje prodaja

Korinthos, Keramidaki
Površina
97 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 140.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Alonnisos, Patitiri
Površina
136 m²
Sobe
3
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 148.750

Parcela prodaja

Samos, Neo Karlovasi
Površina
1.129 m²
Cena za m²
132 €/m²
Podrobnosti
€ 75.000

Hiša prodaja

Midea, Argoliko
Površina
96 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 29.600

Parcela prodaja

Chalkida, Vathrovouni - Dio Dentra
Površina
290 m²
Cena za m²
102 €/m²
Podrobnosti
€ 170.000

Trgovina prodaja

Historic Center, Thiseio
Površina
91 m²
Sobe
3
Cena za m²
1.868 €/m²
Podrobnosti
€ 14.250

Parcela prodaja

Makrineia, Kipseli
Površina
410 m²
Cena za m²
35 €/m²
Podrobnosti
€ 126.000

Stanovanje prodaja

Agioi Anargiroi, Anakasa
Površina
118 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 550.000

Trgovina prodaja

Neos Kosmos, Kinosargous
Površina
175 m²
Cena za m²
3.143 €/m²
Podrobnosti
€ 600.000

Industrijska hala prodaja

Thiva, Kolonaki
Površina
24.743 m²
Cena za m²
24 €/m²
Podrobnosti
€ 49.000

Parcela prodaja

Passarona, Agios Ioannis
Površina
320 m²
Cena za m²
153 €/m²
Podrobnosti
€ 185.000

Hiša prodaja

Andros, Chora
Površina
166 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 180.000

Hiša prodaja

Doxato, Agios Athanasios
Površina
280 m²
Sobe
4
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 17.900

Parcela prodaja

Lesvos - Mitilini, Pagani
Površina
8.679 m²
Cena za m²
2 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr