Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 80.000

Studio na sprzedaż

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Powierzchnia
42 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 4.115.000

Fabuła na sprzedaż

Preveza, Industrial Area
Powierzchnia
182.904 m.kw.
Cena za mkw
22 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 250.000

Apartament na sprzedaż

Chersonisos, Center
Powierzchnia
108 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 120.000

Apartament na sprzedaż

Epanomi, Center
Powierzchnia
90 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 750.000

Hotel na sprzedaż

Amintaio, Agios Panteleimonas
Powierzchnia
1.960 m.kw.
Cena za mkw
383 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 120.000

Apartament na sprzedaż

Veroia, Kiriotissa
Powierzchnia
87 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 95.000

Domek na sprzedaż

Movri, Paralia Kalamakiou
Powierzchnia
80 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 110.000

Apartament na sprzedaż

Korinthos, Keramidaki
Powierzchnia
97 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 140.000

Kompleks na sprzedaż

Alonnisos, Patitiri
Powierzchnia
136 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 148.750

Fabuła na sprzedaż

Samos, Neo Karlovasi
Powierzchnia
1.129 m.kw.
Cena za mkw
132 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 75.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Midea, Argoliko
Powierzchnia
96 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 29.600

Fabuła na sprzedaż

Chalkida, Vathrovouni - Dio Dentra
Powierzchnia
290 m.kw.
Cena za mkw
102 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 170.000

Sklep na sprzedaż

Historic Center, Thiseio
Powierzchnia
91 m.kw.
Pokoje
3
Cena za mkw
1.868 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 14.250

Fabuła na sprzedaż

Makrineia, Kipseli
Powierzchnia
410 m.kw.
Cena za mkw
35 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 126.000

Apartament na sprzedaż

Agioi Anargiroi, Anakasa
Powierzchnia
118 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 550.000

Sklep na sprzedaż

Neos Kosmos, Kinosargous
Powierzchnia
175 m.kw.
Cena za mkw
3.143 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 600.000

Powierzchni przemysłowych na sprzedaż

Thiva, Kolonaki
Powierzchnia
24.743 m.kw.
Cena za mkw
24 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 49.000

Fabuła na sprzedaż

Passarona, Agios Ioannis
Powierzchnia
320 m.kw.
Cena za mkw
153 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 185.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Andros, Chora
Powierzchnia
166 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 180.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Doxato, Agios Athanasios
Powierzchnia
280 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 17.900

Fabuła na sprzedaż

Lesvos - Mitilini, Pagani
Powierzchnia
8.679 m.kw.
Cena za mkw
2 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr