Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 80.000

Studio te koop

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Gebied
42 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 4.115.000

Plot te koop

Preveza, Industrial Area
Gebied
182.904 m²
Prijs per m²
22 €/m²
Details
€ 250.000

Appartement te koop

Chersonisos, Center
Gebied
108 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 120.000

Appartement te koop

Epanomi, Center
Gebied
90 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 750.000

Hotel te koop

Amintaio, Agios Panteleimonas
Gebied
1.960 m²
Prijs per m²
383 €/m²
Details
€ 120.000

Appartement te koop

Veroia, Kiriotissa
Gebied
87 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 95.000

Maisonnette te koop

Movri, Paralia Kalamakiou
Gebied
80 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 110.000

Appartement te koop

Korinthos, Keramidaki
Gebied
97 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 140.000

Complex te koop

Alonnisos, Patitiri
Gebied
136 m²
Kamers
3
Badkamers
3
Details
€ 148.750

Plot te koop

Samos, Neo Karlovasi
Gebied
1.129 m²
Prijs per m²
132 €/m²
Details
€ 75.000

Vrijstaand huis te koop

Midea, Argoliko
Gebied
96 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 29.600

Plot te koop

Chalkida, Vathrovouni - Dio Dentra
Gebied
290 m²
Prijs per m²
102 €/m²
Details
€ 170.000

Winkel te koop

Historic Center, Thiseio
Gebied
91 m²
Kamers
3
Prijs per m²
1.868 €/m²
Details
€ 14.250

Plot te koop

Makrineia, Kipseli
Gebied
410 m²
Prijs per m²
35 €/m²
Details
€ 126.000

Appartement te koop

Agioi Anargiroi, Anakasa
Gebied
118 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 550.000

Winkel te koop

Neos Kosmos, Kinosargous
Gebied
175 m²
Prijs per m²
3.143 €/m²
Details
€ 600.000

Bedrijfsruimte te koop

Thiva, Kolonaki
Gebied
24.743 m²
Prijs per m²
24 €/m²
Details
€ 49.000

Plot te koop

Passarona, Agios Ioannis
Gebied
320 m²
Prijs per m²
153 €/m²
Details
€ 185.000

Vrijstaand huis te koop

Andros, Chora
Gebied
166 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 180.000

Vrijstaand huis te koop

Doxato, Agios Athanasios
Gebied
280 m²
Kamers
4
Badkamers
1
Details
€ 17.900

Plot te koop

Lesvos - Mitilini, Pagani
Gebied
8.679 m²
Prijs per m²
2 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr