Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 50.000

Plot te koop

Agios Athanasios, Center
Gebied
1.010 m²
Prijs per m²
50 €/m²
Details
€ 295.000

Plot te koop

Kastoria, Chloi
Gebied
1.947 m²
Prijs per m²
152 €/m²
Details
€ 141.000

Appartement te koop

Nafplio, Neo Vizantio
Gebied
101 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 42.000

Appartement te koop

Patra, Neapoli
Gebied
65 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 35.000

Appartement te koop

Orestida, Argos Orestiko
Gebied
66 m²
Kamers
1
Details
€ 32.800

Winkel te koop

Iera Poli Mesologgi, Agios Panteleimon
Gebied
61 m²
Prijs per m²
538 €/m²
Details
€ 40.000

Kantoor te koop

Center, Omonia
Gebied
36 m²
Kamers
1
Prijs per m²
1.111 €/m²
Details
€ 23.000

Appartement te koop

Orestida, Argos Orestiko
Gebied
70 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 115.000

Winkel te koop

Oraiokastro, Palaiokastro
Gebied
81 m²
Kamers
1
Prijs per m²
1.420 €/m²
Details
€ 68.000

Appartement te koop

Almiros, Center
Gebied
104 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 92.000

Appartement te koop

Attiki, Thimarakia
Gebied
88 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 1.600.000

Maisonnette te koop

Alimos, Kefallinion
Gebied
213 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Details
€ 1.600.000

Maisonnette te koop

Alimos, Kefallinion
Gebied
213 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Details
€ 520.000

Maisonnette te koop

Vrilissia, Center
Gebied
110 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 35.000

Kantoor te koop

Center, Omonia
Gebied
17 m²
Kamers
1
Prijs per m²
2.059 €/m²
Details
€ 77.000

Appartement te koop

Naousa, Agios Minas
Gebied
74 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 12.000

Magazijn te koop

Kastoria, Center
Gebied
81 m²
Prijs per m²
148 €/m²
Details
€ 88.000

Plot te koop

Corfu, Corfu town
Gebied
2.283 m²
Prijs per m²
39 €/m²
Details
€ 198.000

Appartement te koop

Corfu, Lefkimmi
Gebied
166 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 80.000

Winkel te koop

Iera Poli Mesologgi, Agios Spiridon
Gebied
73 m²
Kamers
2
Prijs per m²
1.096 €/m²
Details
€ 80.000

Appartement te koop

Rhodes, Afantou
Gebied
78 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
  • |‹
  • «
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr