Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 50.000

Teren de vânzare

Agios Athanasios, Center
Zonă
1.010 mp
Preț pe mp
50 €/mp
Detalii
€ 295.000

Teren de vânzare

Kastoria, Chloi
Zonă
1.947 mp
Preț pe mp
152 €/mp
Detalii
€ 141.000

Apartament de vânzare

Nafplio, Neo Vizantio
Zonă
101 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 42.000

Apartament de vânzare

Patra, Neapoli
Zonă
65 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 35.000

Apartament de vânzare

Orestida, Argos Orestiko
Zonă
66 mp
Camere
1
Detalii
€ 32.800

Magazin de vânzare

Iera Poli Mesologgi, Agios Panteleimon
Zonă
61 mp
Preț pe mp
538 €/mp
Detalii
€ 40.000

Birou de vânzare

Center, Omonia
Zonă
36 mp
Camere
1
Preț pe mp
1.111 €/mp
Detalii
€ 23.000

Apartament de vânzare

Orestida, Argos Orestiko
Zonă
70 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 115.000

Magazin de vânzare

Oraiokastro, Palaiokastro
Zonă
81 mp
Camere
1
Preț pe mp
1.420 €/mp
Detalii
€ 68.000

Apartament de vânzare

Almiros, Center
Zonă
104 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 92.000

Apartament de vânzare

Attiki, Thimarakia
Zonă
88 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 1.600.000

Căsuță de vânzare

Alimos, Kefallinion
Zonă
213 mp
Camere
4
Băi
4
Detalii
€ 1.600.000

Căsuță de vânzare

Alimos, Kefallinion
Zonă
213 mp
Camere
4
Băi
4
Detalii
€ 520.000

Căsuță de vânzare

Vrilissia, Center
Zonă
110 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 35.000

Birou de vânzare

Center, Omonia
Zonă
17 mp
Camere
1
Preț pe mp
2.059 €/mp
Detalii
€ 77.000

Apartament de vânzare

Naousa, Agios Minas
Zonă
74 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 12.000

Depozit de vânzare

Kastoria, Center
Zonă
81 mp
Preț pe mp
148 €/mp
Detalii
€ 88.000

Teren de vânzare

Corfu, Corfu town
Zonă
2.283 mp
Preț pe mp
39 €/mp
Detalii
€ 198.000

Apartament de vânzare

Corfu, Lefkimmi
Zonă
166 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 80.000

Magazin de vânzare

Iera Poli Mesologgi, Agios Spiridon
Zonă
73 mp
Camere
2
Preț pe mp
1.096 €/mp
Detalii
€ 80.000

Apartament de vânzare

Rhodes, Afantou
Zonă
78 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
  • |‹
  • «
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr