Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 50.000

Fabuła na sprzedaż

Agios Athanasios, Center
Powierzchnia
1.010 m.kw.
Cena za mkw
50 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 295.000

Fabuła na sprzedaż

Kastoria, Chloi
Powierzchnia
1.947 m.kw.
Cena za mkw
152 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 141.000

Apartament na sprzedaż

Nafplio, Neo Vizantio
Powierzchnia
101 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 42.000

Apartament na sprzedaż

Patra, Neapoli
Powierzchnia
65 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 35.000

Apartament na sprzedaż

Orestida, Argos Orestiko
Powierzchnia
66 m.kw.
Pokoje
1
Bliższe dane
€ 32.800

Sklep na sprzedaż

Iera Poli Mesologgi, Agios Panteleimon
Powierzchnia
61 m.kw.
Cena za mkw
538 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 40.000

Biuro na sprzedaż

Center, Omonia
Powierzchnia
36 m.kw.
Pokoje
1
Cena za mkw
1.111 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 23.000

Apartament na sprzedaż

Orestida, Argos Orestiko
Powierzchnia
70 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 115.000

Sklep na sprzedaż

Oraiokastro, Palaiokastro
Powierzchnia
81 m.kw.
Pokoje
1
Cena za mkw
1.420 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 68.000

Apartament na sprzedaż

Almiros, Center
Powierzchnia
104 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 92.000

Apartament na sprzedaż

Attiki, Thimarakia
Powierzchnia
88 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 1.600.000

Domek na sprzedaż

Alimos, Kefallinion
Powierzchnia
213 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
4
Bliższe dane
€ 1.600.000

Domek na sprzedaż

Alimos, Kefallinion
Powierzchnia
213 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
4
Bliższe dane
€ 520.000

Domek na sprzedaż

Vrilissia, Center
Powierzchnia
110 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 35.000

Biuro na sprzedaż

Center, Omonia
Powierzchnia
17 m.kw.
Pokoje
1
Cena za mkw
2.059 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 77.000

Apartament na sprzedaż

Naousa, Agios Minas
Powierzchnia
74 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 12.000

Hala magazynowa na sprzedaż

Kastoria, Center
Powierzchnia
81 m.kw.
Cena za mkw
148 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 88.000

Fabuła na sprzedaż

Corfu, Corfu town
Powierzchnia
2.283 m.kw.
Cena za mkw
39 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 198.000

Apartament na sprzedaż

Corfu, Lefkimmi
Powierzchnia
166 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 80.000

Sklep na sprzedaż

Iera Poli Mesologgi, Agios Spiridon
Powierzchnia
73 m.kw.
Pokoje
2
Cena za mkw
1.096 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 80.000

Apartament na sprzedaż

Rhodes, Afantou
Powierzchnia
78 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr