Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 122.400

Fabuła na sprzedaż

Katerini, Epektasi Evaggelikon
Powierzchnia
844 m.kw.
Cena za mkw
145 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 120.000

Fabuła na sprzedaż

Glika Nera, Michouli
Powierzchnia
255 m.kw.
Cena za mkw
471 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 188.000

Biuro na sprzedaż

Agios Stefanos, Nimfon
Powierzchnia
195 m.kw.
Pokoje
5
Cena za mkw
964 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 250.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Ioannina, Exochi
Powierzchnia
294 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 150.000

Apartament na sprzedaż

Kallikrateia, Nea Kallikrateia
Powierzchnia
79 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 60.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Istiaia, Neochori
Powierzchnia
88 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 140.000

Domek na sprzedaż

Sithonia, Paradeisos
Powierzchnia
98 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 95.000

Apartament na sprzedaż

Vocha, Vrachati
Powierzchnia
70 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 38.000

Fabuła na sprzedaż

Kassandra, Kalandra
Powierzchnia
482 m.kw.
Cena za mkw
79 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 58.000

Apartament na sprzedaż

Giannitsa, Agios Georgios
Powierzchnia
101 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 180.000

Sklep na sprzedaż

Patra, Mesa Agyia - Panachaiki
Powierzchnia
280 m.kw.
Cena za mkw
643 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 65.000

Apartament na sprzedaż

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agios Nikolaos
Powierzchnia
49 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 285.000

Domek na sprzedaż

Anatoli, Center
Powierzchnia
230 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 204.000

Fabuła na sprzedaż

Lesvos - Mitilini, Kedro
Powierzchnia
56.050 m.kw.
Cena za mkw
4 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 90.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Limnos - Myrina, Kaspakas
Powierzchnia
125 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 450.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Rio, Aktaio
Powierzchnia
284 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 3.000.000

Powierzchni przemysłowych na sprzedaż

Messatida, Agios Stefanos
Powierzchnia
7.910 m.kw.
Cena za mkw
379 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 203.000

Sklep na sprzedaż

Samos, Neo Karlovasi
Powierzchnia
116 m.kw.
Cena za mkw
1.750 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 2.430.000

Domek na sprzedaż

Alimos, Kefallinion
Powierzchnia
243 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
4
Bliższe dane
€ 50.000

Hala magazynowa na sprzedaż

Kilkis, Center
Powierzchnia
292 m.kw.
Cena za mkw
171 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 60.000

Sklep na sprzedaż

Kilkis, Center
Powierzchnia
124 m.kw.
Cena za mkw
484 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr