Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 216.750

Dom wolno stojący na sprzedaż

Kefalonia, Paliki
Powierzchnia
217 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 49.000

Apartament na sprzedaż

Parnassos, Eptalofos
Powierzchnia
33 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 38.000

Biuro na sprzedaż

Kavala, Agios Pavlos
Powierzchnia
41 m.kw.
Cena za mkw
927 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 66.000

Fabuła na sprzedaż

Lesvos - Mitilini, Pagani
Powierzchnia
12.441 m.kw.
Cena za mkw
5 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 94.000

Sklep na sprzedaż

Aigaleo, Kato Aigaleo - Estavromenou
Powierzchnia
92 m.kw.
Cena za mkw
1.022 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 270.000

Domek na sprzedaż

Glika Nera, Fouresi
Powierzchnia
236 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 139.000

Apartament na sprzedaż

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Powierzchnia
99 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 190.000

Apartament na sprzedaż

Kolonos - Kolokynthous, akadimia Platonos
Powierzchnia
112 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 4.500

Fabuła na sprzedaż

Alistrati, Center
Powierzchnia
208 m.kw.
Cena za mkw
22 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 230.000

Sklep na sprzedaż

Samos, Neo Karlovasi
Powierzchnia
196 m.kw.
Cena za mkw
1.173 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 72.000

Kompleks na sprzedaż

Samos, Neo Karlovasi
Powierzchnia
68 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 208.000

Kompleks na sprzedaż

Samos, Neo Karlovasi
Powierzchnia
168 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
4
Bliższe dane
€ 195.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Corfu, Korissioi
Powierzchnia
246 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 79.000

Apartament na sprzedaż

Patisia, Gkrava
Powierzchnia
50 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 90.000

Apartament na sprzedaż

Acharnes, Charavgi
Powierzchnia
110 m.kw.
Pokoje
2
Bliższe dane
€ 97.000

Sklep na sprzedaż

Thermaikos, Peraia
Powierzchnia
102 m.kw.
Cena za mkw
951 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 102.000

Kompleks na sprzedaż

Samos, Neo Karlovasi
Powierzchnia
84 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 198.000

Budynek na sprzedaż

Galaxidi, Vounichora
Powierzchnia
502 m.kw.
Bliższe dane
€ 117.600

Fabuła na sprzedaż

Karditsa, Agia Paraskevi
Powierzchnia
1.027 m.kw.
Cena za mkw
115 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 54.000

Apartament na sprzedaż

Aisonia, Sesklo
Powierzchnia
148 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 360.000

Sklep na sprzedaż

Rethymno, Evligias - Kallithea
Powierzchnia
260 m.kw.
Cena za mkw
1.385 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr