Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 216.750

Μονοκατοικία προς πώληση

Κεφαλονιά, Παλική
Εμβαδόν
217 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 49.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Παρνασσός, Επτάλοφος
Εμβαδόν
33 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 38.000

Γραφείο προς πώληση

Καβάλα, Άγιος Παύλος
Εμβαδόν
41 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
927 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 66.000

Οικόπεδο προς πώληση

Λέσβος - Μυτιλήνη, Παγανή
Εμβαδόν
12.441 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
5 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 94.000

Κατάστημα προς πώληση

Αιγάλεω, Κάτω Αιγάλεω - Εσταυρωμένου
Εμβαδόν
92 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.022 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 270.000

Μεζονέτα προς πώληση

Γλυκά Νερά, Φούρεσι
Εμβαδόν
236 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 139.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λεωφόρος Πατησίων - Λεωφόρος Αχαρνών, Κάτω Πατήσια
Εμβαδόν
99 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 190.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κολωνός - Κολοκυνθούς, Ακαδημία Πλάτωνος
Εμβαδόν
112 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 4.500

Οικόπεδο προς πώληση

Αλιστράτη, Κέντρο
Εμβαδόν
208 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
22 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 230.000

Κατάστημα προς πώληση

Σάμος, Νέο Καρλόβασι
Εμβαδόν
196 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.173 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 72.000

Συγκρότημα προς πώληση

Σάμος, Νέο Καρλόβασι
Εμβαδόν
68 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 208.000

Συγκρότημα προς πώληση

Σάμος, Νέο Καρλόβασι
Εμβαδόν
168 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 195.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Κέρκυρα, Κορισσίοι
Εμβαδόν
246 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 79.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Πατήσια, Γκράβα
Εμβαδόν
50 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 90.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αχαρνές, Χαραυγή
Εμβαδόν
110 τ.μ.
Δωμάτια
2
Λεπτομέρειες
€ 97.000

Κατάστημα προς πώληση

Θερμαϊκός, Περαία
Εμβαδόν
102 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
951 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 102.000

Συγκρότημα προς πώληση

Σάμος, Νέο Καρλόβασι
Εμβαδόν
84 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 198.000

Κτίριο προς πώληση

Γαλαξίδι, Βουνιχώρα
Εμβαδόν
502 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 117.600

Οικόπεδο προς πώληση

Καρδίτσα, Αγία Παρασκευή
Εμβαδόν
1.027 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
115 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 54.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αισωνία, Σέσκλο
Εμβαδόν
148 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 360.000

Κατάστημα προς πώληση

Ρέθυμνο, Εβλιγιάς - Καλλιθέα
Εμβαδόν
260 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.385 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr