Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 1.200.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Γλυφάδα, Κάτω Γλυφάδα
Εμβαδόν
165 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 105.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Βέλο, Κοκκώνι
Εμβαδόν
73 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 160.000

Συγκρότημα προς πώληση

Κέντρο, Πλατεία Βάθης
Εμβαδόν
52 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 295.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Άνοιξη, Φασιδέρη
Εμβαδόν
235 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 300.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Κομοτηνή, Υφαντές
Εμβαδόν
390 τ.μ.
Δωμάτια
7
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 62.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λαμία, Νέα Άμπλιανη
Εμβαδόν
52 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 104.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κέντρο, Πλατεία Βάθης
Εμβαδόν
75 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 52.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Δράμα, Αμπελόκηποι
Εμβαδόν
101 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 105.000

Κατάστημα προς πώληση

Κοζάνη, Παλιές Εργατικές Κατοικίες
Εμβαδόν
187 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
561 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 37.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Χώρα Ζακύνθου, Ξίφυτας
Εμβαδόν
165 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 26.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Ασωπός, Φοινίκι
Εμβαδόν
187 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Υπόλοιπο Αττικής, Ανάβυσσος
Εμβαδόν
35 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 130.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ταμπούρια – Αγία Σοφία, Ταμπούρια
Εμβαδόν
102 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 140.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ταμπούρια – Αγία Σοφία, Ταμπούρια
Εμβαδόν
91 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 300.000

Οικόπεδο προς πώληση

Διόνυσος, Κέντρο
Εμβαδόν
789 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
380 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 60.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κερατσίνι, Άγιος Παντελεήμονας
Εμβαδόν
75 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 145.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Περιστέρι, Ανθούπολη
Εμβαδόν
66 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Επανομή, Κέντρο
Εμβαδόν
89 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 400 /μήνα

Αγροτεμάχιο για ενοικίαση

Παιανία, Σπαρόζα
Εμβαδόν
988 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 112.500

Μονοκατοικία προς πώληση

Άσσος-Λεχαίο, Άσσος
Εμβαδόν
439 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 300.000

Βιομηχανικός χώρος προς πώληση

Βέλο, Στιμάγκα
Εμβαδόν
837 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
358 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr