Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 80.000

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση

Χερσόνησος, Λιμένας Χερσονήσου
Εμβαδόν
42 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 4.115.000

Οικόπεδο προς πώληση

Πρέβεζα, Βιομηχανική Περιοχή
Εμβαδόν
182.904 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
22 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Χερσόνησος, Κέντρο
Εμβαδόν
108 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Επανομή, Κέντρο
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 750.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Αμύνταιο, Άγιος Παντελεήμονας
Εμβαδόν
1.960 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
383 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Βέροια, Κυριώτισσα
Εμβαδόν
87 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 95.000

Μεζονέτα προς πώληση

Μόβρη, Παραλία Καλαμακίου
Εμβαδόν
80 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κόρινθος, Κεραμιδάκι
Εμβαδόν
97 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 140.000

Συγκρότημα προς πώληση

Αλόννησος, Πατητήρι
Εμβαδόν
136 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 148.750

Οικόπεδο προς πώληση

Σάμος, Νέο Καρλόβασι
Εμβαδόν
1.129 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
132 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 75.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Μιδέα, Αργολικό
Εμβαδόν
96 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 29.600

Οικόπεδο προς πώληση

Χαλκίδα, Βαθροβούνι - Δύο Δέντρα
Εμβαδόν
290 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
102 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 170.000

Κατάστημα προς πώληση

Ιστορικό Κέντρο, Θησείο
Εμβαδόν
91 τ.μ.
Χώροι
3
Τιμή ανά τ.μ.
1.868 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 14.250

Οικόπεδο προς πώληση

Μακρυνεία, Κυψέλη
Εμβαδόν
410 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
35 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 126.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αγιοι Ανάργυροι, Ανάκασα
Εμβαδόν
118 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 550.000

Κατάστημα προς πώληση

Νέος Κόσμος, Κυνοσάργους
Εμβαδόν
175 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
3.143 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 600.000

Βιομηχανικός χώρος προς πώληση

Θήβα, Κολωνάκι
Εμβαδόν
24.743 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
24 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 49.000

Οικόπεδο προς πώληση

Πασσαρώνα, Άγιος Ιωάννης
Εμβαδόν
320 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
153 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 185.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Άνδρος, Χώρα
Εμβαδόν
166 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Δοξάτο, Άγιος Αθανάσιος
Εμβαδόν
280 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 17.900

Οικόπεδο προς πώληση

Λέσβος - Μυτιλήνη, Παγανή
Εμβαδόν
8.679 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
2 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr