Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 216.750

Casă individuală de vânzare

Kefalonia, Paliki
Zonă
217 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 49.000

Apartament de vânzare

Parnassos, Eptalofos
Zonă
33 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 38.000

Birou de vânzare

Kavala, Agios Pavlos
Zonă
41 mp
Preț pe mp
927 €/mp
Detalii
€ 66.000

Teren de vânzare

Lesvos - Mitilini, Pagani
Zonă
12.441 mp
Preț pe mp
5 €/mp
Detalii
€ 94.000

Magazin de vânzare

Aigaleo, Kato Aigaleo - Estavromenou
Zonă
92 mp
Preț pe mp
1.022 €/mp
Detalii
€ 270.000

Căsuță de vânzare

Glika Nera, Fouresi
Zonă
236 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 139.000

Apartament de vânzare

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Zonă
99 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 190.000

Apartament de vânzare

Kolonos - Kolokynthous, akadimia Platonos
Zonă
112 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 4.500

Teren de vânzare

Alistrati, Center
Zonă
208 mp
Preț pe mp
22 €/mp
Detalii
€ 230.000

Magazin de vânzare

Samos, Neo Karlovasi
Zonă
196 mp
Preț pe mp
1.173 €/mp
Detalii
€ 72.000

Complex de vânzare

Samos, Neo Karlovasi
Zonă
68 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 208.000

Complex de vânzare

Samos, Neo Karlovasi
Zonă
168 mp
Camere
4
Băi
4
Detalii
€ 195.000

Casă individuală de vânzare

Corfu, Korissioi
Zonă
246 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 79.000

Apartament de vânzare

Patisia, Gkrava
Zonă
50 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 90.000

Apartament de vânzare

Acharnes, Charavgi
Zonă
110 mp
Camere
2
Detalii
€ 97.000

Magazin de vânzare

Thermaikos, Peraia
Zonă
102 mp
Preț pe mp
951 €/mp
Detalii
€ 102.000

Complex de vânzare

Samos, Neo Karlovasi
Zonă
84 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 198.000

Clădire de vânzare

Galaxidi, Vounichora
Zonă
502 mp
Detalii
€ 117.600

Teren de vânzare

Karditsa, Agia Paraskevi
Zonă
1.027 mp
Preț pe mp
115 €/mp
Detalii
€ 54.000

Apartament de vânzare

Aisonia, Sesklo
Zonă
148 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 360.000

Magazin de vânzare

Rethymno, Evligias - Kallithea
Zonă
260 mp
Preț pe mp
1.385 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr