Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 80.000

Garsonieră de vânzare

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Zonă
42 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 4.115.000

Teren de vânzare

Preveza, Industrial Area
Zonă
182.904 mp
Preț pe mp
22 €/mp
Detalii
€ 250.000

Apartament de vânzare

Chersonisos, Center
Zonă
108 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 120.000

Apartament de vânzare

Epanomi, Center
Zonă
90 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 750.000

Hotel de vânzare

Amintaio, Agios Panteleimonas
Zonă
1.960 mp
Preț pe mp
383 €/mp
Detalii
€ 120.000

Apartament de vânzare

Veroia, Kiriotissa
Zonă
87 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 95.000

Căsuță de vânzare

Movri, Paralia Kalamakiou
Zonă
80 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 110.000

Apartament de vânzare

Korinthos, Keramidaki
Zonă
97 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 140.000

Complex de vânzare

Alonnisos, Patitiri
Zonă
136 mp
Camere
3
Băi
3
Detalii
€ 148.750

Teren de vânzare

Samos, Neo Karlovasi
Zonă
1.129 mp
Preț pe mp
132 €/mp
Detalii
€ 75.000

Casă individuală de vânzare

Midea, Argoliko
Zonă
96 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 29.600

Teren de vânzare

Chalkida, Vathrovouni - Dio Dentra
Zonă
290 mp
Preț pe mp
102 €/mp
Detalii
€ 170.000

Magazin de vânzare

Historic Center, Thiseio
Zonă
91 mp
Camere
3
Preț pe mp
1.868 €/mp
Detalii
€ 14.250

Teren de vânzare

Makrineia, Kipseli
Zonă
410 mp
Preț pe mp
35 €/mp
Detalii
€ 126.000

Apartament de vânzare

Agioi Anargiroi, Anakasa
Zonă
118 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 550.000

Magazin de vânzare

Neos Kosmos, Kinosargous
Zonă
175 mp
Preț pe mp
3.143 €/mp
Detalii
€ 600.000

Spațiu industrial de vânzare

Thiva, Kolonaki
Zonă
24.743 mp
Preț pe mp
24 €/mp
Detalii
€ 49.000

Teren de vânzare

Passarona, Agios Ioannis
Zonă
320 mp
Preț pe mp
153 €/mp
Detalii
€ 185.000

Casă individuală de vânzare

Andros, Chora
Zonă
166 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 180.000

Casă individuală de vânzare

Doxato, Agios Athanasios
Zonă
280 mp
Camere
4
Băi
1
Detalii
€ 17.900

Teren de vânzare

Lesvos - Mitilini, Pagani
Zonă
8.679 mp
Preț pe mp
2 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr