Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 20.500

Fabuła na sprzedaż

Messapia, Politika
Powierzchnia
300 m.kw.
Cena za mkw
68 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 20.500

Fabuła na sprzedaż

Messapia, Kamaritsa
Powierzchnia
300 m.kw.
Cena za mkw
68 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 34.000

Fabuła na sprzedaż

Karditsa, Kaminades
Powierzchnia
368 m.kw.
Cena za mkw
92 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 52.000

Apartament na sprzedaż

Parnassos, Eptalofos
Powierzchnia
34 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 165.000

Apartament na sprzedaż

Center, Plateia Vathis
Powierzchnia
109 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 190.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Iera Poli Mesologgi, Agios Dimitrios
Powierzchnia
261 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 500.000

Fabuła na sprzedaż

Andros, Kato Agios Petros
Powierzchnia
1.700 m.kw.
Cena za mkw
294 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 143.000

Domek na sprzedaż

Patra, Skagiopouleio
Powierzchnia
143 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 740.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Penteli, Center
Powierzchnia
541 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 194.000

Domek na sprzedaż

Geropotamos, Vlichada
Powierzchnia
178 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 54.000

Biuro na sprzedaż

Center - Port, Piraeus - Center
Powierzchnia
40 m.kw.
Pokoje
2
Cena za mkw
1.350 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 42.000

Sklep na sprzedaż

Aigaleo, Sotiraki
Powierzchnia
48 m.kw.
Pokoje
1
Cena za mkw
875 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 163.000

Domek na sprzedaż

Lagkadas, Lagina
Powierzchnia
192 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 55.000

Apartament na sprzedaż

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Plateia Amerikis
Powierzchnia
52 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 167.000

Budynek na sprzedaż

Malesina, Theologos
Powierzchnia
535 m.kw.
Bliższe dane
€ 550.000

Domek na sprzedaż

Ilioupoli, Ano Ilioupoli
Powierzchnia
134 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 87.000

Studio na sprzedaż

Sikies, Rodochori - Armenochori
Powierzchnia
41 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 74.000

Budynek na sprzedaż

Kranidi, Saranta Spitia
Powierzchnia
201 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 116.000

Budynek na sprzedaż

Anthemia, Episkopi
Powierzchnia
225 m.kw.
Pokoje
5
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 38.000

Paczka na sprzedaż

Paiania, Sparoza
Powierzchnia
1.982 m.kw.
Cena za mkw
19 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 227.800

Dom wolno stojący na sprzedaż

Oreoi, Neos Pirgos
Powierzchnia
275 m.kw.
Pokoje
6
Łazienki
3
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte