Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 50.000

Parcela prodaja

Agios Athanasios, Center
Površina
1.010 m²
Cena za m²
50 €/m²
Podrobnosti
€ 295.000

Parcela prodaja

Kastoria, Chloi
Površina
1.947 m²
Cena za m²
152 €/m²
Podrobnosti
€ 141.000

Stanovanje prodaja

Nafplio, Neo Vizantio
Površina
101 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 42.000

Stanovanje prodaja

Patra, Neapoli
Površina
65 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 35.000

Stanovanje prodaja

Orestida, Argos Orestiko
Površina
66 m²
Sobe
1
Podrobnosti
€ 32.800

Trgovina prodaja

Iera Poli Mesologgi, Agios Panteleimon
Površina
61 m²
Cena za m²
538 €/m²
Podrobnosti
€ 40.000

Pisarna prodaja

Center, Omonia
Površina
36 m²
Sobe
1
Cena za m²
1.111 €/m²
Podrobnosti
€ 23.000

Stanovanje prodaja

Orestida, Argos Orestiko
Površina
70 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 115.000

Trgovina prodaja

Oraiokastro, Palaiokastro
Površina
81 m²
Sobe
1
Cena za m²
1.420 €/m²
Podrobnosti
€ 68.000

Stanovanje prodaja

Almiros, Center
Površina
104 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 92.000

Stanovanje prodaja

Attiki, Thimarakia
Površina
88 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 1.600.000

Dupleks prodaja

Alimos, Kefallinion
Površina
213 m²
Sobe
4
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 1.600.000

Dupleks prodaja

Alimos, Kefallinion
Površina
213 m²
Sobe
4
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 520.000

Dupleks prodaja

Vrilissia, Center
Površina
110 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 35.000

Pisarna prodaja

Center, Omonia
Površina
17 m²
Sobe
1
Cena za m²
2.059 €/m²
Podrobnosti
€ 77.000

Stanovanje prodaja

Naousa, Agios Minas
Površina
74 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 12.000

Skladišče prodaja

Kastoria, Center
Površina
81 m²
Cena za m²
148 €/m²
Podrobnosti
€ 88.000

Parcela prodaja

Corfu, Corfu town
Površina
2.283 m²
Cena za m²
39 €/m²
Podrobnosti
€ 198.000

Stanovanje prodaja

Corfu, Lefkimmi
Površina
166 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 80.000

Trgovina prodaja

Iera Poli Mesologgi, Agios Spiridon
Površina
73 m²
Sobe
2
Cena za m²
1.096 €/m²
Podrobnosti
€ 80.000

Stanovanje prodaja

Rhodes, Afantou
Površina
78 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr