Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 173.000

Parcela prodaja

Alexandroupoli, Nea Chili
Površina
4.087 m²
Cena za m²
42 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Pisarna prodaja

Piraiki - Chatzikyriakio, Chatzikyriakeio
Površina
134 m²
Cena za m²
1.866 €/m²
Podrobnosti
€ 286.000

Stanovanje prodaja

Heraklion Cretes, Mastabas
Površina
140 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 62.000

Parcela prodaja

Afidnes, Agia Triada - Ippokrateios Politeia
Površina
1.049 m²
Cena za m²
59 €/m²
Podrobnosti
€ 98.000

Stanovanje prodaja

Perama, Ikariotika - Agios Georgios
Površina
122 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 244.000

Stanovanje prodaja

Ampelokipoi - Pentagon, Girokomeio
Površina
85 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 200.000

Dupleks prodaja

Syros, Ano Manna
Površina
133 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 160.000

Parcela prodaja

Patra, Makrigianni
Površina
821 m²
Cena za m²
195 €/m²
Podrobnosti
€ 80.000

Hiša prodaja

Katerini, Katafigiotika
Površina
112 m²
Sobe
4
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 117.000

Trgovina prodaja

Voulgari - Ntepo - Martiou, Martiou
Površina
224 m²
Cena za m²
522 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Dupleks prodaja

Koufalia, Center
Površina
193 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 128.000

Stanovanje prodaja

Larisa, Agioi Saranta - A.T.A.
Površina
91 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 78.000

Stanovanje prodaja

Almiros, Center
Površina
124 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 43.000

Trgovina prodaja

Center - Port, Evaggelistria
Površina
99 m²
Sobe
1
Cena za m²
434 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Parcela prodaja

Spata, Center
Površina
255 m²
Cena za m²
431 €/m²
Podrobnosti
€ 138.000

Stanovanje prodaja

Patra, Agia Paraskevi - Glaraki
Površina
91 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 222.000

Stanovanje prodaja

Koropi, Center
Površina
115 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 57.000

Stanovanje prodaja

Giannitsa, Agios Konstantinos
Površina
52 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 71.000

Hiša prodaja

Tenea, Chiliomodi
Površina
119 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 140.000

Hiša prodaja

Migdonia, Melissochori
Površina
209 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 450.000

Parcela prodaja

Andros, Ateni
Površina
7.000 m²
Cena za m²
64 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr