Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 626
oglasi: 626
€ 14.000

Garaža prodaja

Xanthi, Center
Površina
11 m²
Cena za m²
1.273 €/m²
Podrobnosti
€ 180.000

Stanovanje prodaja

Anavyssos, Anavyssos Center
Površina
68 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 217.000

Hiša prodaja

Arkadi, Agios Dimitrios
Površina
203 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 14.000

Garaža prodaja

Xanthi, Center
Površina
12 m²
Cena za m²
1.167 €/m²
Podrobnosti
€ 79.000

Parcela prodaja

Amintaio, Agios Panteleimonas
Površina
5.510 m²
Cena za m²
14 €/m²
Podrobnosti
€ 75.000

Parcela prodaja

Acharnes, Charavgi
Površina
383 m²
Cena za m²
196 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Stanovanje prodaja

Echedoros, Nea Magnisia
Površina
64 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 130.000

Trgovina prodaja

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Površina
63 m²
Sobe
2
Cena za m²
2.063 €/m²
Podrobnosti
€ 470.000

Stanovanje prodaja

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Površina
90 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 850 /mesec

Pisarna oddaja

Kifisia, Nea Kifisia
Površina
67 m²
Sobe
1
Cena za m²
13 €/m²
Podrobnosti
€ 305.000

Dupleks prodaja

Vironas, Kareas
Površina
155 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 950.000

Hotel prodaja

Ierapetra, Center
Površina
1.773 m²
Sobe
46
Cena za m²
536 €/m²
Podrobnosti
€ 51.000

Hiša prodaja

Agria, Center
Površina
76 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 71.000

Parcela prodaja

Farsala, Center
Površina
763 m²
Cena za m²
93 €/m²
Podrobnosti
€ 1.150.000

Poslovna stavba prodaja

Kampos, Prodromos
Površina
3.986 m²
Cena za m²
289 €/m²
Podrobnosti
€ 21.000

Hiša prodaja

Almiros, Neraida
Površina
173 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 46.000

Trgovina prodaja

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Površina
40 m²
Cena za m²
1.150 €/m²
Podrobnosti
€ 29.600

Skladišče prodaja

Ampelokipoi - Pentagon, Erithros
Površina
113 m²
Cena za m²
262 €/m²
Podrobnosti
€ 530.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Kouvaras, Center
Površina
481 m²
Sobe
9
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 75.000

Stanovanje prodaja

Attiki, Plateia Attikis
Površina
80 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 80.000

Stanovanje prodaja

Aigeira, Center
Površina
54 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr