Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 626
listings: 626
€ 14.000

Parkeergelegenheid te koop

Xanthi, Center
Gebied
11 m²
Prijs per m²
1.273 €/m²
Details
€ 180.000

Appartement te koop

Anavyssos, Anavyssos Center
Gebied
68 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 217.000

Vrijstaand huis te koop

Arkadi, Agios Dimitrios
Gebied
203 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 14.000

Parkeergelegenheid te koop

Xanthi, Center
Gebied
12 m²
Prijs per m²
1.167 €/m²
Details
€ 79.000

Plot te koop

Amintaio, Agios Panteleimonas
Gebied
5.510 m²
Prijs per m²
14 €/m²
Details
€ 75.000

Plot te koop

Acharnes, Charavgi
Gebied
383 m²
Prijs per m²
196 €/m²
Details
€ 100.000

Appartement te koop

Echedoros, Nea Magnisia
Gebied
64 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 130.000

Winkel te koop

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Gebied
63 m²
Kamers
2
Prijs per m²
2.063 €/m²
Details
€ 470.000

Appartement te koop

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Gebied
90 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 850 / maand

Kantoor huren

Kifisia, Nea Kifisia
Gebied
67 m²
Kamers
1
Prijs per m²
13 €/m²
Details
€ 305.000

Maisonnette te koop

Vironas, Kareas
Gebied
155 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 950.000

Hotel te koop

Ierapetra, Center
Gebied
1.773 m²
Kamers
46
Prijs per m²
536 €/m²
Details
€ 51.000

Vrijstaand huis te koop

Agria, Center
Gebied
76 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 71.000

Plot te koop

Farsala, Center
Gebied
763 m²
Prijs per m²
93 €/m²
Details
€ 1.150.000

Zakelijke gebouw lokalen te koop

Kampos, Prodromos
Gebied
3.986 m²
Prijs per m²
289 €/m²
Details
€ 21.000

Vrijstaand huis te koop

Almiros, Neraida
Gebied
173 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 46.000

Winkel te koop

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Gebied
40 m²
Prijs per m²
1.150 €/m²
Details
€ 29.600

Magazijn te koop

Ampelokipoi - Pentagon, Erithros
Gebied
113 m²
Prijs per m²
262 €/m²
Details
€ 530.000

Complex te koop

Kouvaras, Center
Gebied
481 m²
Kamers
9
Badkamers
3
Details
€ 75.000

Appartement te koop

Attiki, Plateia Attikis
Gebied
80 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 80.000

Appartement te koop

Aigeira, Center
Gebied
54 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
  • |‹
  • «
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr