Svi oglasi

Svi oglasi oglasa: 632
oglasa: 632
€ 20.000

Parcela na prodaju

Paiania, Sparoza
Površina
988 m²
Cijena po m²
20 €/m²
Detalji
€ 285.000

Kuća na prodaju

Andros, Kapparia - Morakaioi - Pera Chorio
Površina
134 m²
Broj soba
3
Kupaonice
1
Detalji
€ 98.000

Zemljište na prodaju

Kavala, Aspri Ammos
Površina
1.408 m²
Cijena po m²
70 €/m²
Detalji
€ 152.000

Građevinsko zemljište na prodaju

Atalanti, Kiparissi
Površina
2.608 m²
Cijena po m²
58 €/m²
Detalji
€ 27.000

Skladište na prodaju

Veroia, Agios Antonios
Površina
162 m²
Sobe
3
Cijena po m²
167 €/m²
Detalji
€ 650.000

Kuća na prodaju

Sithonia, Parthenonas
Površina
325 m²
Broj soba
3
Kupaonice
3
Detalji
€ 17.000

Zemljište na prodaju

Pamisos, Magoula
Površina
2.300 m²
Cijena po m²
7 €/m²
Detalji
€ 650 mjesečno

Studio za najam

Kolonos - Kolokynthous, Stathmos Larisis
Površina
37 m²
Broj soba
1
Kupaonice
1
Detalji
€ 73.000

Stan na prodaju

Larisa, Neraida
Površina
88 m²
Broj soba
1
Kupaonice
1
Detalji
€ 77.000

Stan na prodaju

Elefsina, Center
Površina
84 m²
Broj soba
2
Kupaonice
1
Detalji
€ 168.000

Lokal na prodaju

Xanthi, Lefkos Pirgos - Nees Ergatikes Katoikies
Površina
440 m²
Cijena po m²
382 €/m²
Detalji
€ 70.000

Studio na prodaju

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Površina
30 m²
Broj soba
1
Kupaonice
1
Detalji
€ 55.000

Lokal na prodaju

Karistos, Alamaneika
Površina
99 m²
Cijena po m²
556 €/m²
Detalji
€ 32.000

Lokal na prodaju

Orestiada, Center
Površina
59 m²
Cijena po m²
542 €/m²
Detalji
€ 550.000

Apartmanski kompleks na prodaju

Syros, Azolimnos
Površina
601 m²
Detalji
€ 7.500

Zemljište na prodaju

Aiani, Kerasia
Površina
2.353 m²
Cijena po m²
3 €/m²
Detalji
€ 88.000

Lokal na prodaju

Alexandroupoli, Palagia
Površina
183 m²
Cijena po m²
481 €/m²
Detalji
€ 129.000

Kuća na prodaju

Loutraki-Perachora, Gefira Isthmou
Površina
125 m²
Broj soba
3
Kupaonice
2
Detalji
€ 190.000

Dvoetažan stan na prodaju

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Površina
139 m²
Broj soba
3
Kupaonice
1
Detalji
€ 124.000

Stan na prodaju

Apostolos Pavlos, Makrochori
Površina
90 m²
Broj soba
2
Kupaonice
1
Detalji
€ 50.000

Kuća na prodaju

Evrostini, Pirgos
Površina
221 m²
Broj soba
3
Kupaonice
2
Detalji
  • |‹
  • «
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Dobro došli na internet lokaciju našeg ureda, želimo Vam lepo pregledavanje.

Navigacija

  • Naša tvrtka
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +302112180172

      Radno vrijeme

      Ponedjeljak 09:00 - 17:00
      Utorak 09:00 - 17:00
      Srijeda 09:00 - 17:00
      Četvrtak 09:00 - 17:00
      Petak 09:00 - 17:00
      Subota Zárva
      Nedjelja Zárva
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr