Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 210.000

Byt na prodej

Nikaia, Mitropoli
Plocha
80 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 285.000

Byt na prodej

Korinthos, Center
Plocha
82 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 165.000

Komplex na prodej

Attiki, Plateia Attikis
Plocha
84 m²
Pokoje
2
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 6.000

Spiknutí na prodej

Koroneias, Agios Georgios
Plocha
170 m²
Cena za m²
35 €/m²
Podrobnosti
€ 75.000

Byt na prodej

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Plocha
80 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 1.400.000

Hotel na prodej

Pieria, Elatochori
Plocha
2.865 m²
Cena za m²
489 €/m²
Podrobnosti
€ 30.000

Sklad na prodej

Center of Thessaloniki, Agios Dimitrios
Plocha
303 m²
Cena za m²
99 €/m²
Podrobnosti
€ 21.000

Balíček na prodej

Paiania, Paiania - Various
Plocha
1.211 m²
Cena za m²
17 €/m²
Podrobnosti
€ 390.000

Byt na prodej

Korinthos, Center
Plocha
115 m²
Pokoje
2
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 108.000

Byt na prodej

Lamia, Agia Varvara
Plocha
95 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 80.000

Spiknutí na prodej

Lesvos - Mitilini, Pagani
Plocha
18.524 m²
Cena za m²
4 €/m²
Podrobnosti
€ 13.500

Sklad na prodej

Kilkis, Vaptistis
Plocha
61 m²
Cena za m²
221 €/m²
Podrobnosti
€ 130.000

Spiknutí na prodej

Menemeni, Dendropotamos
Plocha
1.130 m²
Cena za m²
115 €/m²
Podrobnosti
€ 121.000

Spiknutí na prodej

Kimi, Paralia Kimis
Plocha
6.404 m²
Cena za m²
19 €/m²
Podrobnosti
€ 15.300

Spiknutí na prodej

Stilida, Center
Plocha
222 m²
Cena za m²
69 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Studio na prodej

Pallini, Pefkochori
Plocha
38 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 29.000

Rodinný dům na prodej

Servia, Avles
Plocha
104 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 140.000

Byt na prodej

Limnos - Atsiki, Karpasi
Plocha
143 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 70.000

Spiknutí na prodej

Patra, Neapoli
Plocha
428 m²
Cena za m²
164 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Spiknutí na prodej

Santorini, Monolithos
Plocha
1.053 m²
Cena za m²
95 €/m²
Podrobnosti
€ 171.000

Spiknutí na prodej

Syros, Galissas
Plocha
22.462 m²
Cena za m²
8 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr