Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 100.000

Spiknutí na prodej

Santorini, Monolithos
Plocha
1.009 m²
Cena za m²
99 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Spiknutí na prodej

Santorini, Monolithos
Plocha
1.010 m²
Cena za m²
99 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Spiknutí na prodej

Santorini, Monolithos
Plocha
1.003 m²
Cena za m²
100 €/m²
Podrobnosti
€ 88.000

Budova na prodej

Patra, Kotroni
Plocha
221 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 102.000

Mezonet na prodej

Rhodes, Gennadi
Plocha
122 m²
Podrobnosti
€ 68.000

Byt na prodej

Giannitsa, Agios Konstantinos
Plocha
92 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 36.000

Byt na prodej

Lamia, Nea Ampliani
Plocha
33 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 72.000

Byt na prodej

Ptolemaida, Center
Plocha
78 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 66.000

Byt na prodej

Lamia, Agia Varvara
Plocha
59 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 100.000

Rodinný dům na prodej

Santorini, Monolithos
Plocha
77 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 103.000

Byt na prodej

Serres, Omonia - Kalivia
Plocha
124 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 8.000

Sklad na prodej

Gkazi - Metaxourgeio - Votanikos, Metaxourgeio
Plocha
41 m²
Cena za m²
195 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Byt na prodej

Iraklio, Neo Irakleio
Plocha
52 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 170.000

Craft Area na prodej

Kamatero, Agia Triada
Plocha
216 m²
Pokoje
1
Cena za m²
787 €/m²
Podrobnosti
€ 94.000

Byt na prodej

Ano Liosia, Drosoupoli
Plocha
94 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 414.000

Byt na prodej

Palaio Faliro, Panagitsa
Plocha
120 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 115.000

Byt na prodej

Vironas, Neo Pagkrati
Plocha
35 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 48.000

Obchod na prodej

Xanthi, Amiridio - Remvi
Plocha
73 m²
Cena za m²
658 €/m²
Podrobnosti
€ 400 / měsíc

Balíček na pronajem

Koropi, Center
Plocha
1.595 m²
Podrobnosti
€ 395.000

Komplex na prodej

Mandra, Center
Plocha
301 m²
Pokoje
6
Koupelny
6
Podrobnosti
€ 85.000

Rodinný dům na prodej

Faloreia, Kefalovriso
Plocha
236 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr