Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 100.000

Fabuła na sprzedaż

Santorini, Monolithos
Powierzchnia
1.009 m.kw.
Cena za mkw
99 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 100.000

Fabuła na sprzedaż

Santorini, Monolithos
Powierzchnia
1.010 m.kw.
Cena za mkw
99 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 100.000

Fabuła na sprzedaż

Santorini, Monolithos
Powierzchnia
1.003 m.kw.
Cena za mkw
100 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 88.000

Budynek na sprzedaż

Patra, Kotroni
Powierzchnia
221 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 102.000

Domek na sprzedaż

Rhodes, Gennadi
Powierzchnia
122 m.kw.
Bliższe dane
€ 68.000

Apartament na sprzedaż

Giannitsa, Agios Konstantinos
Powierzchnia
92 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 36.000

Apartament na sprzedaż

Lamia, Nea Ampliani
Powierzchnia
33 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 72.000

Apartament na sprzedaż

Ptolemaida, Center
Powierzchnia
78 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 66.000

Apartament na sprzedaż

Lamia, Agia Varvara
Powierzchnia
59 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 100.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Santorini, Monolithos
Powierzchnia
77 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 103.000

Apartament na sprzedaż

Serres, Omonia - Kalivia
Powierzchnia
124 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 8.000

Hala magazynowa na sprzedaż

Gkazi - Metaxourgeio - Votanikos, Metaxourgeio
Powierzchnia
41 m.kw.
Cena za mkw
195 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 110.000

Apartament na sprzedaż

Iraklio, Neo Irakleio
Powierzchnia
52 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 170.000

Craft okolicy na sprzedaż

Kamatero, Agia Triada
Powierzchnia
216 m.kw.
Pokoje
1
Cena za mkw
787 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 94.000

Apartament na sprzedaż

Ano Liosia, Drosoupoli
Powierzchnia
94 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 414.000

Apartament na sprzedaż

Palaio Faliro, Panagitsa
Powierzchnia
120 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 115.000

Apartament na sprzedaż

Vironas, Neo Pagkrati
Powierzchnia
35 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 48.000

Sklep na sprzedaż

Xanthi, Amiridio - Remvi
Powierzchnia
73 m.kw.
Cena za mkw
658 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 400 / miesiąc

Paczka do wynajęcia

Koropi, Center
Powierzchnia
1.595 m.kw.
Bliższe dane
€ 395.000

Kompleks na sprzedaż

Mandra, Center
Powierzchnia
301 m.kw.
Pokoje
6
Łazienki
6
Bliższe dane
€ 85.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Faloreia, Kefalovriso
Powierzchnia
236 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr