Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 93.000

Apartament na sprzedaż

Markopoulo, Center
Powierzchnia
80 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 117.000

Apartament na sprzedaż

Lesvos - Loutropoli Thermis, Mistegna
Powierzchnia
120 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 100.000

Fabuła na sprzedaż

Santorini, Monolithos
Powierzchnia
1.082 m.kw.
Cena za mkw
92 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 1.020.000

Budynek na sprzedaż

Sepolia - Skouze, Sepolia
Powierzchnia
782 m.kw.
Bliższe dane
€ 362.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Alexandroupoli, Dikella
Powierzchnia
346 m.kw.
Pokoje
5
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 400.000

Fabuła na sprzedaż

Foinikas, Plakias
Powierzchnia
2.312 m.kw.
Cena za mkw
173 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 93.500

Sklep na sprzedaż

Patra, Voud
Powierzchnia
178 m.kw.
Cena za mkw
525 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 625.900

Budynek na sprzedaż

Glika Nera, Fouresi
Powierzchnia
459 m.kw.
Pokoje
7
Łazienki
4
Bliższe dane
€ 470.000

Domek na sprzedaż

Kifisia, Profitis Ilias
Powierzchnia
223 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 57.600

Fabuła na sprzedaż

Assos-Lechaio, Agios Gerasimos
Powierzchnia
821 m.kw.
Cena za mkw
70 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 1.470.000

Fabuła na sprzedaż

Moschato, Center
Powierzchnia
1.312 m.kw.
Cena za mkw
1.120 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 14.000

Parking na sprzedaż

Xanthi, Center
Powierzchnia
12 m.kw.
Cena za mkw
1.167 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 14.000

Parking na sprzedaż

Xanthi, Center
Powierzchnia
12 m.kw.
Cena za mkw
1.167 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 272.000

Fabuła na sprzedaż

Dionisos, Center
Powierzchnia
828 m.kw.
Cena za mkw
329 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 51.000

Fabuła na sprzedaż

Skopelos, Loutraki
Powierzchnia
887 m.kw.
Cena za mkw
57 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 1.500.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Athens - North, Ekali
Powierzchnia
329 m.kw.
Pokoje
5
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 96.000

Kompleks na sprzedaż

Agia Triada, Nea Lefki
Powierzchnia
117 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 48.000

Apartament na sprzedaż

Alexandreia, Center
Powierzchnia
94 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 44.800

Budynek na sprzedaż

Temenos, Profitis Ilias
Powierzchnia
266 m.kw.
Bliższe dane
€ 80.000

Sklep na sprzedaż

Agrinio, Trenou - Karies
Powierzchnia
75 m.kw.
Pokoje
2
Cena za mkw
1.067 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 1.200 / miesiąc

Paczka do wynajęcia

Paiania, Sparoza
Powierzchnia
5.179 m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr