Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 1.780.000

Fabuła na sprzedaż

Vari - Varkiza, Asirmatos Alianthou
Powierzchnia
1.617 m.kw.
Cena za mkw
1.101 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 1.751.000

Sklep na sprzedaż

Historic Center, Plaka
Powierzchnia
215 m.kw.
Cena za mkw
8.144 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 125.000

Sklep na sprzedaż

Patra, Agia Sofia
Powierzchnia
224 m.kw.
Pokoje
2
Cena za mkw
558 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 107.000

Sklep na sprzedaż

Neapoli, Troada
Powierzchnia
99 m.kw.
Pokoje
2
Cena za mkw
1.081 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 80.800

Apartament na sprzedaż

Tamines, Akti Nireos
Powierzchnia
120 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 120.000

Fabuła na sprzedaż

Argolis, Ermioni
Powierzchnia
4.003 m.kw.
Cena za mkw
30 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 120.000

Apartament na sprzedaż

Eleftherio-Kordelio, Eleftheria
Powierzchnia
93 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 276.000

Apartament na sprzedaż

Heraklion Cretes, Mastabas
Powierzchnia
142 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 290.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Sithonia, Vourvourou
Powierzchnia
154 m.kw.
Pokoje
5
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 215.000

Apartament na sprzedaż

Tinos, Chora
Powierzchnia
79 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 2.880.000

Fabuła na sprzedaż

Vari - Varkiza, Asirmatos Alianthou
Powierzchnia
2.622 m.kw.
Cena za mkw
1.098 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 550.000

Apartament na sprzedaż

Koukaki - Makrygianni, Koukaki - Pediki Chara
Powierzchnia
179 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 91.000

Fabuła na sprzedaż

Komotini, Ektenopol
Powierzchnia
619 m.kw.
Cena za mkw
147 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 145.000

Apartament na sprzedaż

Aigaleo, Ntamarakia
Powierzchnia
105 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 107.000

Sklep na sprzedaż

Komotini, Historical Center
Powierzchnia
152 m.kw.
Cena za mkw
704 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 90.000

Apartament na sprzedaż

Pallini, Pefkochori
Powierzchnia
39 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 400 / miesiąc

Paczka do wynajęcia

Paiania, Paiania - Various
Powierzchnia
1.211 m.kw.
Bliższe dane
€ 30.000

Paczka na sprzedaż

Koropi, Center
Powierzchnia
1.595 m.kw.
Cena za mkw
19 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 272.000

Budynek na sprzedaż

Acharnes, Lathea
Powierzchnia
344 m.kw.
Bliższe dane
€ 90.000

Domek na sprzedaż

Movri, Paralia Kalamakiou
Powierzchnia
75 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 870.000

Pomieszczenia budowlanych firm na sprzedaż

Meliti, Agios Athanasios
Powierzchnia
2.636 m.kw.
Pokoje
6
Cena za mkw
330 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr