Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 1.780.000

Οικόπεδο προς πώληση

Βάρη - Βάρκιζα, Ασύρματος Αλίανθου
Εμβαδόν
1.617 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.101 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.751.000

Κατάστημα προς πώληση

Ιστορικό Κέντρο, Πλάκα
Εμβαδόν
215 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
8.144 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 125.000

Κατάστημα προς πώληση

Πάτρα, Αγία Σοφία
Εμβαδόν
224 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
558 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 107.000

Κατάστημα προς πώληση

Νεάπολη, Τρωάδα
Εμβαδόν
99 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
1.081 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 80.800

Διαμέρισμα προς πώληση

Ταμύνες, Ακτή Νηρέως
Εμβαδόν
120 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Οικόπεδο προς πώληση

Αργολίδα, Ερμιόνη
Εμβαδόν
4.003 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
30 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ελευθέριο-Κορδελιό, Ελευθερία
Εμβαδόν
93 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 276.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς
Εμβαδόν
142 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 290.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σιθωνία, Βουρβουρού
Εμβαδόν
154 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 215.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Τήνος, Χώρα
Εμβαδόν
79 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 2.880.000

Οικόπεδο προς πώληση

Βάρη - Βάρκιζα, Ασύρματος Αλίανθου
Εμβαδόν
2.622 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.098 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 550.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κουκάκι - Μακρυγιάννη, Κουκάκι - Παιδική Χαρά
Εμβαδόν
179 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 91.000

Οικόπεδο προς πώληση

Κομοτηνή, Εκτενοπόλ
Εμβαδόν
619 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
147 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 145.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αιγάλεω, Νταμαράκια
Εμβαδόν
105 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 107.000

Κατάστημα προς πώληση

Κομοτηνή, Ιστορικό Κέντρο
Εμβαδόν
152 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
704 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 90.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Παλλήνη, Πευκοχώρι
Εμβαδόν
39 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 400 /μήνα

Αγροτεμάχιο για ενοικίαση

Παιανία, Παιανία - Διάφορα
Εμβαδόν
1.211 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 30.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Κορωπί, Κέντρο
Εμβαδόν
1.595 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
19 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 272.000

Κτίριο προς πώληση

Αχαρνές, Λαθέα
Εμβαδόν
344 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 90.000

Μεζονέτα προς πώληση

Μόβρη, Παραλία Καλαμακίου
Εμβαδόν
75 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 870.000

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση

Μελίτη, Άγιος Αθανάσιος
Εμβαδόν
2.636 τ.μ.
Χώροι
6
Τιμή ανά τ.μ.
330 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr