Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 175.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Καισαριανή, Κέντρο
Εμβαδόν
106 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 310.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Χαλκίδα, Πέτρου και Παύλου
Εμβαδόν
351 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 82.000

Κατάστημα προς πώληση

Μουσούροι, Βατόλακκος
Εμβαδόν
108 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
759 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 43.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λαμία, Κέντρο
Εμβαδόν
73 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 360.000

Μεζονέτα προς πώληση

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Πανόρμου
Εμβαδόν
81 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 240.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Πανόρμου
Εμβαδόν
61 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 37.600

Μονοκατοικία προς πώληση

Μεσολόγγι, Καλλονή
Εμβαδόν
134 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 48.000

Κατάστημα προς πώληση

Χαλκίδα, Μέσα Παναγίτσα
Εμβαδόν
41 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.171 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 485.000

Μεζονέτα προς πώληση

Κηφισιά, Νέα Κηφισιά
Εμβαδόν
298 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 700 /μήνα

Αγροτεμάχιο για ενοικίαση

Παιανία, Σπαρόζα
Εμβαδόν
1.982 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 15.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Παιανία, Παιανία - Διάφορα
Εμβαδόν
540 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
28 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 67.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αγρίνιο, Των 120
Εμβαδόν
157 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 1.800 /μήνα

Αγροτεμάχιο για ενοικίαση

Παιανία, Παιανία - Διάφορα
Εμβαδόν
7.320 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 196.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Άργος, Γεφύρια - Αγία Αικατερίνη - Άγιος Κωνσταντίνος
Εμβαδόν
256 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 62.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αλμυρός, Κέντρο
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 185.000

Μεζονέτα προς πώληση

Πετρούπολη, Πανόραμα
Εμβαδόν
117 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 670.000

Μεζονέτα προς πώληση

Ηλιούπολη, Κάτω Ηλιούπολη
Εμβαδόν
134 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 57.000

Κατάστημα προς πώληση

Απόστολος Παύλος, Μακροχώρι
Εμβαδόν
70 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
814 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 230.000

Οικόπεδο προς πώληση

Χώρα Ζακύνθου, Χώρα
Εμβαδόν
3.922 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
59 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 680.000

Βιοτεχνικός χώρος προς πώληση

Εχέδωρος, Βιομηχανική Περιοχή
Εμβαδόν
1.232 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
552 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 105.000

Οικόπεδο προς πώληση

Αχαρνές, Νεάπολη
Εμβαδόν
424 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
248 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr