Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 43.000

Αποθήκη προς πώληση

Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς
Εμβαδόν
135 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
319 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 165.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λάρισα, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
166 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 94.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αγρίνιο, Τραίνου - Καρυές
Εμβαδόν
162 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 86.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Τούμπα, Κάτω Τούμπα
Εμβαδόν
64 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 253.000

Κτίριο προς πώληση

Ασπρόπυργος, Κέντρο
Εμβαδόν
458 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 30.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Τεγέα, Καμάρι
Εμβαδόν
100 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 32.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Μέγαρα, Κέντρο
Εμβαδόν
76 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 75.000

Οικόπεδο προς πώληση

Άνω Λιόσια, Δροσούπολη
Εμβαδόν
402 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
187 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 70.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Σάμος, Νέο Καρλόβασι
Εμβαδόν
83 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 71.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Υπάτη, Μεξιάτες
Εμβαδόν
281 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Σάμος, Νέο Καρλόβασι
Εμβαδόν
79 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 240.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Δάφνη, Κάτω Δάφνη
Εμβαδόν
104 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 62.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Γρεβενά, Κέντρο
Εμβαδόν
104 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 127.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Πλατύκαμπος, Κέντρο
Εμβαδόν
142 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 185.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Γιάννουλη, Φαλάνη
Εμβαδόν
345 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 39.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Φλώρινα, Κέντρο
Εμβαδόν
91 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 45.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Παρνασσός, Επτάλοφος
Εμβαδόν
29 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 84.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Γαλλικός, Καμπάνης
Εμβαδόν
225 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 118.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Βόρεια Κυνουρία, Παράλιο Άστρος
Εμβαδόν
72 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 226.000

Κατάστημα προς πώληση

Σίφνος, Απολλώνια
Εμβαδόν
242 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
934 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 200.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Πικρολίμνη, Μαυρονέρι
Εμβαδόν
389 τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr