Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 123.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Απόστολος Παύλος, Μακροχώρι
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Απόστολος Παύλος, Μακροχώρι
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 60.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Γιαννιτσά, Άγιος Κωνσταντίνος
Εμβαδόν
59 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 89.000

Οικόπεδο προς πώληση

Ταμπούρια – Αγία Σοφία, Αγία Σοφία - Μανιάτικα
Εμβαδόν
120 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
742 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 185.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λεωφόρος Πατησίων - Λεωφόρος Αχαρνών, Κάτω Πατήσια
Εμβαδόν
95 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 47.000

Κατάστημα προς πώληση

Ξάνθη, Αμοιρίδιο - Ρέμβη
Εμβαδόν
74 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
635 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 150.000

Οικόπεδο προς πώληση

Κρανίδι, Πετροθάλασσα
Εμβαδόν
9.991 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
15 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 205.000

Βιομηχανικός χώρος προς πώληση

Τενέα, Χιλιομόδι
Εμβαδόν
2.305 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
89 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 242.000

Μεζονέτα προς πώληση

Ρόδος, Αφάντου
Εμβαδόν
163 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 49.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Παρνασσός, Επτάλοφος
Εμβαδόν
33 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 129.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Βύρωνας, Νέο Παγκράτι
Εμβαδόν
69 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 560.000

Κτίριο προς πώληση

Καλαμάτα, Μπουρνιάς
Εμβαδόν
437 τ.μ.
Δωμάτια
7
Μπάνια
6
Λεπτομέρειες
€ 85.000

Μεζονέτα προς πώληση

Άσσηρος, Κέντρο
Εμβαδόν
171 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 85.000

Οικόπεδο προς πώληση

Πικέρμι, Διώνη
Εμβαδόν
500 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
170 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 43.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αγία Τριάδα, Μανιάκοι
Εμβαδόν
99 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 24.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ορέστιδα, Άργος Ορεστικό
Εμβαδόν
74 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 179.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αχαρνές, Νεάπολη
Εμβαδόν
116 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 1.290.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μενεμένη, Βόσπορος
Εμβαδόν
2.293 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
563 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 43.000

Οικόπεδο προς πώληση

Κόρινθος, Μπαθαρίστρα
Εμβαδόν
474 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
91 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 62.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Βέροια, Προμηθέας
Εμβαδόν
78 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 515.000

Οικόπεδο προς πώληση

Κρανίδι, Πορτοχέλι
Εμβαδόν
11.523 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
45 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr