Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 123.000

Apartament de vânzare

Apostolos Pavlos, Makrochori
Zonă
90 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 120.000

Apartament de vânzare

Apostolos Pavlos, Makrochori
Zonă
90 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 60.000

Apartament de vânzare

Giannitsa, Agios Konstantinos
Zonă
59 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 89.000

Teren de vânzare

Tabouria - Agia Sofia, Agia Sofia - Maniatika
Zonă
120 mp
Preț pe mp
742 €/mp
Detalii
€ 185.000

Apartament de vânzare

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Zonă
95 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 47.000

Magazin de vânzare

Xanthi, Amiridio - Remvi
Zonă
74 mp
Preț pe mp
635 €/mp
Detalii
€ 150.000

Teren de vânzare

Kranidi, Petrothalassa
Zonă
9.991 mp
Preț pe mp
15 €/mp
Detalii
€ 205.000

Spațiu industrial de vânzare

Tenea, Chiliomodi
Zonă
2.305 mp
Preț pe mp
89 €/mp
Detalii
€ 242.000

Căsuță de vânzare

Rhodes, Afantou
Zonă
163 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 49.000

Apartament de vânzare

Parnassos, Eptalofos
Zonă
33 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 129.000

Apartament de vânzare

Vironas, Neo Pagkrati
Zonă
69 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 560.000

Clădire de vânzare

Kalamata, Bournias
Zonă
437 mp
Camere
7
Băi
6
Detalii
€ 85.000

Căsuță de vânzare

Assiros, Center
Zonă
171 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 85.000

Teren de vânzare

Pikermi, Dioni
Zonă
500 mp
Preț pe mp
170 €/mp
Detalii
€ 43.000

Apartament de vânzare

Agia Triada, Maniakoi
Zonă
99 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 24.000

Apartament de vânzare

Orestida, Argos Orestiko
Zonă
74 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 179.000

Apartament de vânzare

Acharnes, Neapoli
Zonă
116 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 1.290.000

Teren de vânzare

Menemeni, Vosporos
Zonă
2.293 mp
Preț pe mp
563 €/mp
Detalii
€ 43.000

Teren de vânzare

Korinthos, Batharistra
Zonă
474 mp
Preț pe mp
91 €/mp
Detalii
€ 62.000

Apartament de vânzare

Veroia, Promitheas
Zonă
78 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 515.000

Teren de vânzare

Kranidi, Portocheli
Zonă
11.523 mp
Preț pe mp
45 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr