Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 1.780.000

Teren de vânzare

Vari - Varkiza, Asirmatos Alianthou
Zonă
1.617 mp
Preț pe mp
1.101 €/mp
Detalii
€ 1.751.000

Magazin de vânzare

Historic Center, Plaka
Zonă
215 mp
Preț pe mp
8.144 €/mp
Detalii
€ 125.000

Magazin de vânzare

Patra, Agia Sofia
Zonă
224 mp
Camere
2
Preț pe mp
558 €/mp
Detalii
€ 107.000

Magazin de vânzare

Neapoli, Troada
Zonă
99 mp
Camere
2
Preț pe mp
1.081 €/mp
Detalii
€ 80.800

Apartament de vânzare

Tamines, Akti Nireos
Zonă
120 mp
Camere
4
Băi
1
Detalii
€ 120.000

Teren de vânzare

Argolis, Ermioni
Zonă
4.003 mp
Preț pe mp
30 €/mp
Detalii
€ 120.000

Apartament de vânzare

Eleftherio-Kordelio, Eleftheria
Zonă
93 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 276.000

Apartament de vânzare

Heraklion Cretes, Mastabas
Zonă
142 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 290.000

Casă individuală de vânzare

Sithonia, Vourvourou
Zonă
154 mp
Camere
5
Băi
2
Detalii
€ 215.000

Apartament de vânzare

Tinos, Chora
Zonă
79 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 2.880.000

Teren de vânzare

Vari - Varkiza, Asirmatos Alianthou
Zonă
2.622 mp
Preț pe mp
1.098 €/mp
Detalii
€ 550.000

Apartament de vânzare

Koukaki - Makrygianni, Koukaki - Pediki Chara
Zonă
179 mp
Camere
4
Băi
2
Detalii
€ 91.000

Teren de vânzare

Komotini, Ektenopol
Zonă
619 mp
Preț pe mp
147 €/mp
Detalii
€ 145.000

Apartament de vânzare

Aigaleo, Ntamarakia
Zonă
105 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 107.000

Magazin de vânzare

Komotini, Historical Center
Zonă
152 mp
Preț pe mp
704 €/mp
Detalii
€ 90.000

Apartament de vânzare

Pallini, Pefkochori
Zonă
39 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 400 / lună

Colet de închiriat

Paiania, Paiania - Various
Zonă
1.211 mp
Detalii
€ 30.000

Colet de vânzare

Koropi, Center
Zonă
1.595 mp
Preț pe mp
19 €/mp
Detalii
€ 272.000

Clădire de vânzare

Acharnes, Lathea
Zonă
344 mp
Detalii
€ 90.000

Căsuță de vânzare

Movri, Paralia Kalamakiou
Zonă
75 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 870.000

Clădire de afaceri de vânzare

Meliti, Agios Athanasios
Zonă
2.636 mp
Camere
6
Preț pe mp
330 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr