Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 175.000

Apartament de vânzare

Kaisariani, Center
Zonă
106 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 310.000

Casă individuală de vânzare

Chalkida, Petrou kai Pavlou
Zonă
351 mp
Camere
4
Băi
3
Detalii
€ 82.000

Magazin de vânzare

Mousouroi, Vatolakkos
Zonă
108 mp
Preț pe mp
759 €/mp
Detalii
€ 43.000

Apartament de vânzare

Lamia, Center
Zonă
73 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 360.000

Căsuță de vânzare

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Zonă
81 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 240.000

Apartament de vânzare

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Zonă
61 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 37.600

Casă individuală de vânzare

Iera Poli Mesologgi, Kalloni
Zonă
134 mp
Detalii
€ 48.000

Magazin de vânzare

Chalkida, Mesa Panagitsa
Zonă
41 mp
Preț pe mp
1.171 €/mp
Detalii
€ 485.000

Căsuță de vânzare

Kifisia, Nea Kifisia
Zonă
298 mp
Camere
4
Băi
1
Detalii
€ 700 / lună

Colet de închiriat

Paiania, Sparoza
Zonă
1.982 mp
Detalii
€ 15.000

Colet de vânzare

Paiania, Paiania - Various
Zonă
540 mp
Preț pe mp
28 €/mp
Detalii
€ 67.000

Apartament de vânzare

Agrinio, Ton 120
Zonă
157 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 1.800 / lună

Colet de închiriat

Paiania, Paiania - Various
Zonă
7.320 mp
Detalii
€ 196.000

Casă individuală de vânzare

Argos, Gefyria - Agia Aikaterini - Agios Konstantinos
Zonă
256 mp
Camere
4
Băi
2
Detalii
€ 62.000

Apartament de vânzare

Almiros, Center
Zonă
90 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 185.000

Căsuță de vânzare

Petroupoli, Panorama
Zonă
117 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 670.000

Căsuță de vânzare

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Zonă
134 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 57.000

Magazin de vânzare

Apostolos Pavlos, Makrochori
Zonă
70 mp
Preț pe mp
814 €/mp
Detalii
€ 230.000

Teren de vânzare

Main town area, Main town - Chora
Zonă
3.922 mp
Preț pe mp
59 €/mp
Detalii
€ 680.000

Artizanat de vânzare

Echedoros, VI.PA.
Zonă
1.232 mp
Preț pe mp
552 €/mp
Detalii
€ 105.000

Teren de vânzare

Acharnes, Neapoli
Zonă
424 mp
Preț pe mp
248 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr