Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 93.000

Stanovanje prodaja

Markopoulo, Center
Površina
80 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 117.000

Stanovanje prodaja

Lesvos - Loutropoli Thermis, Mistegna
Površina
120 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 100.000

Parcela prodaja

Santorini, Monolithos
Površina
1.082 m²
Cena za m²
92 €/m²
Podrobnosti
€ 1.020.000

Stavba prodaja

Sepolia - Skouze, Sepolia
Površina
782 m²
Podrobnosti
€ 362.000

Hiša prodaja

Alexandroupoli, Dikella
Površina
346 m²
Sobe
5
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 400.000

Parcela prodaja

Foinikas, Plakias
Površina
2.312 m²
Cena za m²
173 €/m²
Podrobnosti
€ 93.500

Trgovina prodaja

Patra, Voud
Površina
178 m²
Cena za m²
525 €/m²
Podrobnosti
€ 625.900

Stavba prodaja

Glika Nera, Fouresi
Površina
459 m²
Sobe
7
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 470.000

Dupleks prodaja

Kifisia, Profitis Ilias
Površina
223 m²
Sobe
4
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 57.600

Parcela prodaja

Assos-Lechaio, Agios Gerasimos
Površina
821 m²
Cena za m²
70 €/m²
Podrobnosti
€ 1.470.000

Parcela prodaja

Moschato, Center
Površina
1.312 m²
Cena za m²
1.120 €/m²
Podrobnosti
€ 14.000

Garaža prodaja

Xanthi, Center
Površina
12 m²
Cena za m²
1.167 €/m²
Podrobnosti
€ 14.000

Garaža prodaja

Xanthi, Center
Površina
12 m²
Cena za m²
1.167 €/m²
Podrobnosti
€ 272.000

Parcela prodaja

Dionisos, Center
Površina
828 m²
Cena za m²
329 €/m²
Podrobnosti
€ 51.000

Parcela prodaja

Skopelos, Loutraki
Površina
887 m²
Cena za m²
57 €/m²
Podrobnosti
€ 1.500.000

Hiša prodaja

Athens - North, Ekali
Površina
329 m²
Sobe
5
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 96.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Agia Triada, Nea Lefki
Površina
117 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 48.000

Stanovanje prodaja

Alexandreia, Center
Površina
94 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 44.800

Stavba prodaja

Temenos, Profitis Ilias
Površina
266 m²
Podrobnosti
€ 80.000

Trgovina prodaja

Agrinio, Trenou - Karies
Površina
75 m²
Sobe
2
Cena za m²
1.067 €/m²
Podrobnosti
€ 1.200 /mesec

Kmetijsko zemljišče oddaja

Paiania, Sparoza
Površina
5.179 m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr